Поліція Закарпаття відбирає кандидатів із числа діючих працівників поліції на посади поліцейських офіцерів громади

Мукачівська міська об’єднана територіальна громада має потребу в п’ятнадцяти поліцейських офіцерах громади, Тячівська міська – в трьох, Вільховецька сільська (Тячівський район) – у двох.

 

З 6 квітня на Закарпатті розпочався набір кандидатів із числа діючих працівників поліції на посади поліцейських офіцерів громади.

Зокрема, Мукачівська міська об’єднана територіальна громада має потребу в 15 поліцейських, Тячівська міська – в трьох, Вільховецька сільська (Тячівський район) – у двох.

Для подачі анкет кандидатів відкрито онлайн-реєстрацію (https://otg-officer.police.gov.ua/ ).

Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном 095-401-47-75  (заступник начальника управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковник поліції Вадим Сітало).

Наголошуємо, що до участі в конкурсі на посади поліцейських офіцерів громади запрошуються діючі працівники поліції з не менш ніж півторарічним стажем роботи, вищою освітою та водійським посвідченням. Самостійні і відповідальні, відкриті і комунікабельні. Ті, хто здатен до критичного мислення і вміє залагоджувати конфлікти. Громада гарантує обладнане робоче місце та транспортний засіб.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

 

clipnews