Підприємства нафтогазової галузі об’єднуються в ФРНГ

У 2020 році продовжився процес об’єднання провідних підприємств нафтогазової галузі України на платформі ФРНГ – Федерації роботодавців нафтогазової галузі. Головною метою, яке поставило перед собою дане співтовариство, є ефективна адвокатура інтересів членів ФРНГ як на внутрішньому ринку, так і на світовому рівні.

Діяльність об’єднання спрямована на поліпшення результатів роботи та посилення ефективності кожної компанії галузі. Крім цього, воно закликає підприємства брати участь у соціальній сфері та економічній політиці України, більш ефективно налагоджувати відносини між роботодавцями і працівниками трудових колективів, встановлювати тіснішу співпрацю з громадськістю.

Головні завдання Федерації роботодавців

Зараз ФРНГ висуває ініціативи щодо реформ нафтогазової сфери, завдяки яким будуть захищатися інтереси держави та незалежність України. Об’єднання бере активну участь у соціальних діалогах, а після виходу на міжнародний рівень займається розширенням співробітництва у міжнародному контексті.

В самій асоціації працює економічна експертиза, ФРНГ допомагає розробляти, просувати та впроваджувати освітні програми, призначені для ефективної підготовки професіоналів, які згодом стануть працівниками нафтогазової галузі України.

Завдання, що стоять перед ФРНГ:

  • Результативний захист інтересів держави та соціальної сфери українських підприємств нафтової і газової промисловості на внутрішньому ринку та на міжнародному рівні.
  • Активніше впливати на економічну політику країни, на стосунки в трудових колективах, успішніше розвивати співпрацю з громадськістю;
  • Брати участь у прийнятті реформ, ефективно просувати їх і впроваджувати;
  • Сприяти розширенню партнерства між організаціями України та з іншими країнами;
  • Знаходити інвесторів, які будуть вкладати кошти в розвиток нафтової і газової промисловості;
  • Залучати професійних експертів, які допоможуть розвивати бізнес і підвищувати конкурентоспроможність кожного підприємства, що працює в нафтогазовій сфері;
  • Посилити ефективність соціального діалогу.

Цілі та ініціативи ФРНГ

Основна мета об’єднання – це сформувати в Україні потужний і успішний ринок нафтової і газової сфери, що дозволить зробити державу енергонезалежною.

Найрезультативнішої і корисною для кожного жителя країни ініціативою ФРНГ стало створення інтернет сайту «Газ Правда». Він з’явився в березні 2019 року і швидко здобув популярність у споживачів природного газу, який використовується для побутових потреб. На порталіwww.gazpravda.com.ua розміщена актуальна інформація про тарифи, про правила установки газових приладів обліку, про нарахування субсидій, є відповіді на популярні питання про платіжки за газ 2020 року тощо.

Якщо споживач не знайшов відповіді на своє питання або йому потрібно грамотно вирішити проблему, причому неважливо, буде це фізична особа чи працівник, що представляє дитячу стоматологію в Києві, ресторан у Львові чи будь-яке інше підприємство, він може звернутися до професійних фахівців, які працюють на онлайн-платформі, і вони нададуть дієву допомогу. Зокрема, пояснять, як юридично правильно підготувати скаргу в організацію, яка постачає газ (або в іншу інстанцію), як зробити перерахунок за послуги, які були надані неякісно, ​​які документи необхідні для отримання субсидії і багато іншого.

Джерело: сайт www.frng.org.ua