На Міжгірщині відтворять цьогоріч майже 70 гектарів лісів

Пріоритетним завданням лісівників попри все є лісорозведення, а також лісовідтворення на територіях, де раніше була лісозаготівля. На жаль, виконання цього основного спланованого обсягу робіт в теперішній час для ДП “Міжгірське лісове господарство”, як і повсюдно для інших підприємств нашої галузі, вкрай ускладнилося у зв’язку з непередбаченим карантином із-за коронавірусу. Але сидіти без діла колектив не збирається, про ліси майбутнього, які приносять величезну користь людству і підтримують саме життя на землі, потрібно серйозним чином потурбуватися, незважаючи на істотну проблему.
Яким чином виходять лісівники аби для нащадків буяли лісівники, розповів провідний інженер лісових культур ДП “Міжгірське лісове господарство” Євгеній Микулин:
“Реалізовувати накреслене внаслідок цієї причини, дотримуючись строгих санітарних вимог, доведеться теперішньої весни лиш власними силами – раніше залучалася громадськість, і особливо учнівська молодь, якій у такий спосіб прищеплювалася повага до природи, ефективною була профорієнтація, бо багато випускників шкіл завдяки подальшому навчанню у лісових освітніх закладах успішно поповнювали кадрові ряди держлісгоспу.
Цього року нашим державним підприємством лісовідновлення буде проведено на площі 68.2 га. Для втілення цієї мети напередодні, минулого року, заготовлено 185 кг якісного лісового насіння. Серед деревних порід, посадку яких вже розпочато, найбільш продуктивні і біологічно стійкі в лісових угіддях верховинського краю – ялиця, бук, ялина, ясен, явір. Всього проводиться закладка десятка лісових культур”.
З настанням тепла лісівники Міжгірського лісового господарства одразу ж розпочнуть лісовідтворювальні роботи.
Пресслужба Закарпатського ОУЛМГ
clipnews