Компот із сухофруктів – як приготувати його в домашніх умовах?

В останні роки дуже багато людей вважають за краще вести здоровий спосіб життя і дотримуватися правильного харчування. Для них постійно розробляються різні методики, складаються програми, дієтологи можуть створити персональний раціон харчування, причому конкретно для певної мети: схуднення, набір ваги, лікувальний режим харчування та ін.

В принципі всі поради і раціони зводяться до того, щоб підрахувати калорії, необхідні людині на день, скласти правильний баланс споживання білків, жирів, вуглеводів і води, кількість якої в чистому вигляді завжди обчислюється персонально. Але потрібно розуміти, що для досягнення поставленої мети слід суворо стежити за тим, чим поповнюється водний баланс. Адже в багатьох напоях, куплених в магазині, можна виявити різноманітні консерванти: штучні барвники, підсилювачі смаку, підсолоджувачі та інші шкідливі для організму речовини. При частому вживанні таких напоїв можна завдати істотної шкоди здоров’ю. Відмінною альтернативою може стати ягідний або фруктовий компот, виготовлений з натуральних компонентів.

Фруктово-ягідні суміші для компоту

Смачний і корисний компот можна приготувати, як зі свіжих плодів, так і з сухофруктів. Цей напій знайомий кожному з дитинства, а господині варять його із самих різних комбінацій фруктів і ягід. Компотную суміш можна купити або зробити самим з свіжих або сушених плодів.

Так, велику різноманітність сухофруктів і сумішей з них пропонує сайт sergio.com.ua. З готових компотних наборів виходить густий, смачний і корисний напій, який із задоволенням будуть пити і дорослі, і діти. В суміші входять різні поєднання плодів: обліпиха, персик, смородина, солодка груша, слива, ароматні малина і полуниця, вишня та інші.

Напій, приготований з сушених плодів, є джерелом великої кількості вітамінів, його можна вживати гарячим замість звичного чаю або пити охолодженим, додаючи лід. За бажанням у готовий компот можна додати цукор. Досить зробити один ковток, щоб зрозуміти і відчути насичений і приємний смак всіх фруктів і ягід, які входять у компотную суміш.

Технологія виготовлення сумішей

Щоб компот вийшов смачним і корисним, виробник використовує особливий спосіб висушування плодів. Якісні фрукти та ягоди ретельно миють, очищають, нарізають і сушать у спеціальних печах при невисокій температурі тривалий час.

Завдяки сучасному обладнанню та особливій технології, з плодів випаровується волога, але в них залишаються всі корисні речовини і вітаміни, які будуть міститися і в приготованому компоті

При підготовці і висушуванні фруктів і ягід виробник не використовує ніяких хімічних та штучних речовин, компотние суміші повністю натуральні та принесуть користь і дорослим, і дітям. З однієї маленької упаковки сухофруктів виходить 2 літра напою, збагаченого вітамінами. Такий компот втамує спрагу у спеку чи зігріє в холодну пору року, його завжди можна взяти з собою, неважливо збираєтесь ви йти на роботу або навчання, аудиторську фірму, що надає послуги оцінки за МСФЗ, або лише на перегляд фільму в кінотеатр, на прийом до психолога зі стосунків або просто в парк на прогулянку.

Компотние суміші – вітамінний заряд бадьорості

Організм людини постійно потребує вітамінів, які можна отримати з їжі, напоїв або вживаючи біодобавки. Безсумнівно, що краще всього використовувати натуральні та свіжі продукти. Для приготування вітамінного і корисного компоту на сайті frutalina.com.ua завжди є великий вибір фруктово-ягідних сумішей.

Асортимент регулярно поповнюється і оновлюється, а різноманітність сухофруктів і наборів з них дозволить готувати смачні і корисні напої кожен день. Вітамінний компот принесе задоволення, втамує спрагу, зарядить бадьорістю, відновить сили, додасть енергії і підніме настрій.

Компотна суміш з натуральних сухофруктів буде просто незамінною для тих, хто дотримується правильного харчування чи дотримується дієти, адже в ній практично немає калорій!

partnernews