Громадська організація «Відродження України» безкоштовно передала особам з особливими потребами маски та антисептичні засоби

Малозабезпеченим членам Закарпатського обласного осередку Української федерації інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату 03.04.2020 року волонтери громадської організації Голові Громадської організації «Відродження України – Закарпатська область на чолі з Властою Рейпаші надали значну гуманітарну допомогу у вигляді масок та антисептичних засобів.
До пані Валсти Рейпаші за допомогою особисто звернувся голова Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець. Вона відразу відгукнулася на прохання та надала допомогу малозабезпеченим особам з обмеженими фізичними можливостями. Допоміг особам з особливими потребами у налагодженні контактів з Властою Рейпаші громадський активіст Олександр Пересоляк.
Дуже радує те, що в такий нелегкий для України та всього світу час пандемії короновірусу знаходяться люди готові безкорисливо допомогти особам з обмеженими фізичними можливостями більшість з яких живе на мізерну пенсію.
Голова Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Лизанець Олександр Михайлович від імені членів та волонтерів осередку висловлює велику вдячність пані Власті Рейпаші, які вже неодноразово допомагали закарпатцям з особливими потребами.
 У свою чергу, супермаркет «Велмарт» надав значну гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів.
Шановні читачі, у Вас також є можливість підтримати діяльність Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату, надавши посильну допомогу:
ПАТ КБ “Приватбанк”п\р 26004053909822,
 код ЄДРПОУ 37231258МФО 312378
За детальнішою інформацією можете звертатись за телефоном 0997915415
clipnews