Закарпатський нардеп Ігор Кривошеєв самоізолюється через загрозу коронавірусу

Народний депутат Сергій Шахов, у якого виявили коронавірус, відвідав засідання екологічного комітету 12 березня після повернення в Україну з-за кордону і безпосередньо контактував з усіма, хто на ньому перебував – тепер члени комітету йдуть на карантин, а більшість з них виявилася з партії “Слуга народу”.

Так, зазначається, що на цьому комітеті були присутні депутати зі “Слуги народу”, “Голосу” та ОПЗЖ.

Наводимо список: Зіновій Андрійович (“Слуга народу”), Леся Василенко (“Голос”), Ігор Кривошеєв (“Слуга народу”), Олександр Мариковський (“Слуга народу”), Юлія Овчинникова (“Слуга народу” ), Олександр Фельдман (ОПЗЖ), Павло Якименко (“Слуга народу”), Олег Бондаренко (“Слуга народу”), Андрій Задорожний (“Слуга народу”), Олена Криворучкіна (“Слуга народу”), Едуард Прощук (” Слуга народу “).

Як сказав глава комітету Олег Бондаренко у коментарі ЛБ, всі члени екологічного комітету прийняли рішення самоізолюватися через виявлення коронавірусу в Шахова і задля уникнення подальшого поширення вірусу.

“Члени комітету йдуть на самоізоляцію. Ми, як відповідальні народні депутати, йдемо на самоізоляцію для запобігання можливого поширення інфекції”, – сказав він.

У той же час голова комітету додав, що поки всі депутати здорові і експрес-тести ніхто робити не буде.

Усі члени Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування 18 березня повинні пройти перевірку на зараження коронавірусом через спільне відвідування засідання з нардепом Сергієм Шаховим, у якого діагностували цю недугу. Про це заявив інший член комітету, депутат Ігор Кривошеєв, повідомляє УНН.

За попередньою інформацією, Шахов востаннє відвідував засідання комітету 12 березня.

“Наскільки я пам’ятаю, він (Шахов — ред.) недовго був на комітеті, не був все засідання. Щодо інших членів комітету — здається… у нас вчора пройшло засідання, і з тих пір, здається, ні в кого ніяких симптомів”, — зазначив Кривошеєв.

Попри це нардеп наголосив, що з проханням перейти на самоізоляцію до нього не зверталися, таке рішення він прийняв самостійно.

“Я це сам вирішив. Зараз піднімається питання про те, що треба зробити тести (на коронавірус — ред.). Я думаю, за сьогодні зробимо всі (члени комітету — ред.), ми ж мали контакт”, — сказав він.

Водночас на питання про те, чи весь комітет тепер піде на самоізоляцію, нардеп відповів “підозрюю що так”.

clipnews