Воловецька райрада оголосила недовіру скандальній голові РДА Роговій

Через незадовільну роботу очільниці районного центру Закарпаття Валентини Рогової, яка зокрема відома лобіюванням скандального будівництва вітряків на Боржаві, районні депутати Воловеччини оголосили їй недовіру. Відтак найближчим часом вона має бути звільнена.

Сьогодні, 12 березня, на сесії Воловецької районної ради депутати прийняли рішення про оголошення недовіри голові Воловецької РДА Валентині Роговій через незадовільний результат її роботи, передусім за повну бездіяльність районного відділу освіту. Сама ж В.Рогова засідання райради проігнорувала і не з’явилась.

“За” дане рішення проголосували 20 депутатів, утрималось – 3, проти – 0, повідомляє громадський правозахисник Віталій Грегор.

Враховуючи, що це рішення підтримано більш ніж 2/3 голосами від депутатського корпусу (всього у Воловецькій райраді 26 депутатів), то керівник райдержадміністрації підлягає безумовному звільненню. Відтак найближчим часом Президент України В.Зеленський повинен прийняти рішення про припинення повноважень В.Рогової, яка була призначена на дану посаду ще П.Порошенком.

Як повідомлялося мною раніше, нещодавно у Воловці місцеві мешканці та активісти протестували проти бездіяльності голови Воловецької РДА В.Рогової.

Згодом, 5 березня, місцеві мешканці, не погоджуючись із “ефективністю” роботи скандальної очільниці Воловеччини В. Рогової, заслухавши її фіктивний “публічний” звіт, зібрали підписи до керівництва області з вимогою про її звільнення. Наразі дане питання, згідно подання в.о. голови Закарпатської ОДА О.Гетманенка, вже перебуває на розгляді в Офісі Президента.

Окрім того, слід нагадати, що саме В.Рогова лобіювала скандальне будівництво вітряків на воловецькій частині Боржавського хребта. Вона видала розпорядження про детальні плани територій, що дали “старт” плануванню цього нищівного проекту для Карпат і які в подальшому були визнані керівництвом облдержаміністрації як такі, що суперечать чинному законодавству.

🙋‍♂️🙋‍♂️💪💪✌🏼✌🏼Воловецька райрада оголосила недовіру скандальній голові РДА РоговійЧерез незадовільну роботу очільниці районного центру Закарпаття Валентини Рогової, яка зокрема відома лобіюванням скандального будівництва вітряків на Боржаві, районні депутати Воловеччини оголосили їй недовіру. Відтак найближчим часом вона має бути звільнена.Сьогодні, 12 березня, на сесії Воловецької районної ради депутати прийняли рішення про оголошення недовіри голові Воловецької РДА Валентині Роговій через незадовільний результат її роботи, передусім за повну бездіяльність районного відділу освіту. Сама ж В.Рогова засідання райради проігнорувала і не з'явилась. "За" дане рішення проголосували 20 депутатів, утрималось – 3, проти – 0. Враховуючи, що це рішення підтримано більш ніж 2/3 голосами від депутатського корпусу (всього у Воловецькій райраді 26 депутатів), то керівник райдержадміністрації підлягає безумовному звільненню. Відтак найближчим часом Президент України В.Зеленський повинен прийняти рішення про припинення повноважень В.Рогової, яка була призначена на дану посаду ще П.Порошенком.https://zakarpattya.net.ua/News/143663-Poroshenko-pryznachyv-dev’iatokh-holiv-RDA-na-ZakarpattiЯк повідомлялося мною раніше, нещодавно у Воловці місцеві мешканці та активісти протестували проти бездіяльності голови Воловецької РДА В.Рогової.https://zakarpattya.net.ua/News/199682-U-Volovtsi-protestuvaly-proty-bezdiialnosti-holovy-RDA-Rohovoi-FOTOЗгодом, 5 березня, місцеві мешканці, не погоджуючись із "ефективністю" роботи скандальної очільниці Воловеччини В. Рогової, заслухавши її фіктивний "публічний" звіт, зібрали підписи до керівництва області з вимогою про її звільнення. Наразі дане питання, згідно подання в.о. голови Закарпатської ОДА О.Гетманенка, вже перебуває на розгляді в Офісі Президента.https://zakarpattya.net.ua/News/200104-U-Volovtsi-meshkantsi-zibraly-pidpysy-za-zvilnennia-holovy-RDA-Rohovoi-pislia-ii-skandalnoho-zvitu-FOTOОкрім того, слід нагадати, що саме В.Рогова лобіювала скандальне будівництво вітряків на воловецькій частині Боржавського хребта. Вона видала розпорядження про детальні плани територій, що дали "старт" плануванню цього нищівного проекту для Карпат і які в подальшому були визнані керівництвом облдержаміністрації як такі, що суперечать чинному законодавству.https://zakarpattya.net.ua/News/193750-Duran-vyznav-dokumenty-shchodo-budivnytstva-vitriakiv

Опубликовано Vitaliy McGregor Четверг, 12 марта 2020 г.

 

ЗО

 

 

clipnews