Водій мікроавтобуса намагався «купити» пропуск в Україну для свого іноземного пасажира

Сьогодні вночі 31-річний закарпатець намагався хабарем здобути прихильність прикордонників у пункті пропуску «Тиса». У такий спосіб він сподівався умовити правоохоронців дозволити в’їзд в Україну його пасажирові, громадянинові Угорщини, за технічно несправним документом.

Водій мікроавтобуса, у якому прямував угорець,  надав на прикордонний контроль закордонний паспорт іноземця разом зі вкладеними коштами. Втім, від неправомірної вигоди прикордонний наряд відмовився та доповів про інцидент керівництву.

На місце події викликали співробітників Національної поліції. З метою з’ясування обставин та прийняття правового рішення щодо можливих ознак злочину,  передбаченого статтею 369 ККУ “Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі”, прикордонники повідомили  про даний факт Ужгородський відділ ГУНП у Закарпатській області.

Грошові кошти було вилучено слідчо-оперативною групою за протоколом огляду місця події. Після відбору пояснень та проведення відповідних процесуальних заходів водій продовжив поїздку. Іноземцеві було відмовлено у в’їзді в Україну.

 

Пресслужба Чопського прикордонного загону

 

clipnews