Верховна Рада і коронавірус

Народним депутатам настійно рекомендують скасувати або відкласти службові відрядження за кордон до зміни епідемічної ситуації у світі.

 

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав розпорядження “Про невідкладні заходи щодо забезпечення сталої роботи Верховної Ради України та її органів”. Про це повідомило інформаційне управління Апарату ВРУ.

У документі говориться, що через поширення коронавірусу в світі закликав народних депутатів не їздити за кордон, а в адміністративних будівлях Ради вжити необхідні заходи, спрямовані на запобігання поширенню гострих респіраторних захворювань.

“У зв’язку із ситуацією, що склалася в світі, в тому числі в країнах ЄС, в результаті поширення гострої респіраторної хвороби, викликаної коронавірусом, з метою запобігання виникненню та поширенню масових інфекційних захворювань, забезпечення стійкої роботи ВРУ і його органів на підставі статті 88 Конституції України, пунктів 7 і 8 статті 78 Регламенту ВРУ: народним депутатам України, працівникам Апарату ВРУ настійно рекомендую скасувати або відкласти службові відрядження за межі України до зміни епідемічної ситуації в світі”, – йдеться в повідомленні.

 

Також у розпорядженні керівника Апарату ВРУ Штучному В.В. доручено “вжити необхідних профілактичних, організаційних та матеріально-технічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню гострих респіраторних хвороб в адміністративних будівлях Верховної Ради України”.

Контроль за виконанням цього розпорядження залишається за головою ВРУ Разумковим.

clipnews