В закарпатському Перечині дитячий табір облаштують для обсервації контактних осіб

Відповідне рішення, серед інших, ухвалено під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Перечинської об’єднаної територіальної громади.

Протокол засідання комісії оприлюднив міський голова Перечина Іван Погоріляк.

Протокол засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Перечинської об’єднаної територіальної громади

19.03.2020 року м.Перечин

За наслідками засідання вирішили:

1. Придбати 600 літрів бензину марки А-95, 200 літрів А-92 та 200 літрів дизельного палива. Дане паливо видавати по мірі необхідності на заходи щодо боротьби із коронавірусом для потреб Перечинського районного відділення Національної поліції, служб ДСНС, КП «Комунальник», КНП ПМСД Перечинської міської ради, КНП Перечинська районна лікарня та інших служб, приватних підприємців, які будуть залучатися до вирішення поставлених завдань. Відповідальний за видачу талонів перший заступник міського голови Кравець В.В.

2. Призупинити до 03.04.2020 року, починаючи із 20.03.2020 року роботу всіх перукарень, салонів краси та офісів із продажу різних товарів та послуг.

3. Доручити Перечинському міському голові підписати договір про надання в тимчасове управління для створення умов обсервації контактних осіб в Дитячому оздоровчого табору відпочинку «Барвінок».

4. Виділити кошти згідно укладених договорів для запуску системи опалення в Дитячому оздоровчому таборі «Барвінок» та для відновлення водопостачання.

5. Виділити кошти на придбання інвентарю, миючих, дезінфікуючих та інших необхідних для організації роботи цього закладу речей.

 

clipnews