Ужгородська клінічна лікарня, міська дитяча лікарня та пологовий будинок призупиняють планову госпіталізацію

Центральна міська клінічна лікарня, Ужгородська міська дитяча клінічна лікарня та Ужгородський міський пологовий будинок, відповідно до наказу управління охорони здоров’я Ужгородської міської ради, призупиняють планову госпіталізацію. Зокрема, здійснюватимуть тільки ургентні та невідкладні втручання, усі планові оперативні втручання перенесуть на післякарантинний період.

У стаціонарних відділеннях лікарень запроваджено підвищений протиепідемічний режим. Відвідування хворих заборонено, вхід та заїзд у лікарні обмежать. Пацієнтам, які знаходяться на лікуванні, заборонено відлучатися за межі території закладу.

Відмінено й усі планові профілактичні медичні огляди, затверджені Управлінням Держпраці у Закарпатській області, профілактичні медичні огляди вчителів, працівників харчової промисловості та медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів, медичні огляди воєнізованої охорони, інкасаторів для отримання дозволу (ліцензії) на об’єкт дозвільної системи (зброї), крім медоглядів осіб, які працевлаштовуються на роботу. На період карантину такі профогляди заборонено проводити і в приватних медичних закладах.

clipnews