У 19 осіб, що контактували з мукачівкою виявили COVID-19

Закарпатський лабораторний центр у м. Ужгород отримав попередні результати аналізів, проведених методом ПЛР, контактних осіб закарпатки, у якої підтвердили COVID-19. Повідомляє в.о. голови Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко.

Серед 51 встановленої контактної особи, у 19-ти, які контактували із жінкою під час відвідування церкви, виявлено позитивні результати. Це свідчить про можливе масове інфікування осіб в умовах недотримання карантину!

Усі особи, які визначені, як контактні, перебувають з 23 березня 2020 року у самоізоляції. Стан їхнього здоров’я – під контролем лікарів первинного рівня. Легкі стани лікуються амбулаторно, відповідно до протоколів затверджених МОЗ. У випадку погіршення, їх госпіталізують для надання відповідної медичної допомоги.

Для підтвердження аналізів, біоматеріали надішлють до Києва у референс лабораторію МОЗУ.

Наразі, на Закарпатті діагноз гострої респіраторної інфекції спричиненою коронавірусом 2019-nCoV, підтверджено вірусологічною референс лабораторією м. Київ, встановлено у однієї особи – мешканки м. Мукачево. Жінка знаходиться на лікуванні в Обласній інфекційній лікарні в Ужгороді. Її стан задовільний.

 

ЧИТАЙТЕ також:

Коронавірус COVID-19 в Україні: підтверджені випадки, чим небезпечний і до чого готуватись

 

Закарпатські поліцейські продовжують перевіряти громадян на дотримання ними умов самоізоляції

 

На закарпатських перевалах поліція розгорнула блокпости та КПП. Два перевали будуть закриті повністю

 

UA: ЗАКАРПАТТЯ під час карантину транслюватиме богослужіння різних конфесій

 

clipnews