Паливні картки та талони АЗК – особливості

Робота сучасних заправних станцій досить часто проводиться з підприємствами за безготівковим розрахунком. І серед документів, які підтверджують право на те, щоб отримувати бензин, водіям в компаніях видаються спеціальні талони і паливні картки азк . Ви зможете придбати їх в компанії БРОМ-НАФТА, ознайомившись з пропозиціями у зручний для вас час на сайті. Тут простий інтерфейс, і все розміщено у відповідних категоріях. Це дозволить вам без зайвої витрати особистого часу ознайомитися з пропозиціями і зробити вірний вибір. Тут цінують клієнтів і гарантують високу якість обслуговування і прекрасний сервіс. Ви залишитеся задоволені результатом роботи професіоналів компанії.

Детальніше про паливних талонах

Паливні талони є паперові або пластикові карти без чіпів і магнітні смуг. На них їсть номінал. мова йде про кількість бензину, можливе для видачі. Після заправки по талону, його вилучає оператор для того, щоб передати в бухгалтерію паливної компанії, де ведеться облік.

Що являють собою паливні карти

Паливні картки використовують як спосіб безготівкового розрахунку за паливо. На подібних пластикових документах знаходиться магнітна смуга або мікро-чіп. На ньому зберігається інформація стосовно кількості передплаченого палива або лімітів на відпустку того чи іншого сорту пального.

За допомогою подібних карток можна заправлятися бензином не один раз. Це багаторазова карта. При цьому при кожному перерахуванні підприємством фінансових коштів на розрахунковий рахунок компанії, будуть поповнення карт. також на паливних картах зберігається інформація про ліміти нафтопродуктів, які доступні до відпустки на АЗС за той чи інший період часу. При цьому кошти компанії знаходяться на рахунку клієнта у компанії.

Позитивні характеристики карт на бензин

Карти на бензин – найбільш ефективний інструмент для того, щоб вести якісний і ретельний контроль за витратою пального на підприємстві. Завдяки їм, стає можливим не видавати водіям готівкові кошти.

Карти на бензин і паливні талони – це потужні та зручні інструменти для контролю за витратою пального на підприємстві. Стає можливим успішно оптимізувати витрати на роботу для транспорту. З усіх питань, які виникли у вас. Ви зможете звернутися до фахівців, зателефонувавши по телефону. У мобільному режимі вам дадуть консультацію і допоможуть прийняти вірне рішення.

partnernews