Новий земельний дирибан мера Ужгорода Богдана Андріїва та його бізнес-партнерів (фото)

Прямо зараз бізнес-партнери мера Ужгорода Богдан Андріїв захоплюють зелену зону поруч із розваленим нещодавно історичним будинком на вул. Дайбозька, 4.

Про це повідомляє спільнота Save Uzhhorod

Як відомо, 21 серпня 2019 році син регіонала Василя Ковача (відомого в народі як Вася-кіловольт) — Сергій Ковач придбав цей історичний будинок, про що свідчать видані міськрадою містобудівні умови та обмеження:

https://reg.rada-uzhgorod.gov.ua/download/index/344

За “дивним збігом обставин” 20 жовтня 2019 року на згаданій зеленій зоні згоріло велике хвойне дерево:

Очевидно, на нас чекає чергова брутальна забудова самозахопленої зеленої зони, яку в момент купівлі-продажі будинку просто розчистили під майбутнє будівництво.

Згаданий Сергій Ковач разом із членами родини міського голови Ужгорода Богдана Андріїва є співзасновником ТОВ “Євроімекс”:

https://clarity-project.info/edr/36609124/persons

Звісно, знищення будинку та супутні роботи відбуваються без дозволів та погоджень органів охорони культурної спадщини, зокрема Міністерства культури.

На цю всю вакханалію Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка, а саме ДАБК закриває очі і не бачить очевидних порушень. Вгадайте, чому?

 

Нині в старій частині Ужгорода, зник ще один будинок із історією – непростою, тісно переплетеною з усіма геополітичними подіями, які вразили наш регіон у минулому столітті. Про юриста Іштвана Бартфая та будинок, який він звів для своєї великої сім’ї читайте у матеріалі «Про Захід»

Втрачений Ужгород: історія юриста Іштвана Бартфая (фото)

 

Читайте також: Громадський спротив і розголос не сподобались бізнес-партнерам мера Ужгорода і вони відступили (відео)

clipnews