На закарпатських перевалах поліція розгорнула блокпости та КПП. Два перевали будуть закриті повністю

Поліцейські протягом карантину здійснюватимуть додаткові функції з забезпечення дотримання правопорядку на виїздах та в’їздах у область. Мова йде про перевали, де відсьогодні разом з поліцейськими працюватимуть медики.

 

Задля протидії поширенню коронавірусної хвороби на Закарпатті, на виїздах і в’їздах у область поліція розгорнула блокпости та розставила КПП. Відсьогодні до 24 квітня на території області вводять додаткові обмежувальні заходи.

Згідно з протоколом позапланового засідання регіональної комісії Закарпатської ОДА, призупинено рух автомобільного транспорту шляхом виставлення блок-постів поліції на перевальних ділянках автомобільних доріг Н-13 «Львів-Самбір-Ужгород» (Ужоцький перевал) та Р-21 «Долина-Хуст» (Торунський (Вишківський)  перевал).

Крім того, відтепер посилено охорону публічної безпеки та порядку на перевальних ділянках автодоріг Н-09 «Мукачево-Рогатин-Львів» та М-06 «Київ-Чоп». На цих відрізках автошляхів виставлені контрольно-пропускні пункти  та лікарями здійснюється температурний скринінг тих, хто перетинає межі області через Яблунецький та Абранський перевали.

На поліцію покладено функції з посиленого контролю за дотриманням публічного порядку та безпеки, зокрема на даних ділянках автошляху.

 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

 

clipnews