Квіти і співи проти коронавірусу: як в Світі та Ужгороді долають панічні настрої (фото, відео)

Країнами Світу шириться страшний коронавірус, що природно викликає у людей занепокоєння та панічні настрої. Однак на противагу цьому явищу, чимало людей, знижують стрес танцями, співом, квітами – своєрідним позитивним зарядом по вірусу.

 

До прикладу, іранські лікарі та медсестри танцюють, аби підняти настрій пацієнтам в карантині. А в Італії місцеві жителі виконують народну пісню з балконів своїх домівок, тож ані страшна хвороба, ані замкнутість у стінах, не змогли зламати дух громадян.

Американська співачка Глорія Гейнор надихнула користувачів соцмереж приєднатися до Челлендж #iWillSurvive (“Я виживу”).

Таким чином співачка приєдналася флешмобу “Безпечні руки”, який раніше оголосила Всесвітня організація охорони здоров’я.

Тим часом, в Ужгороді чимало жителів вирішили на час карантину зробити ремонт у своїх домівках, про це свідчить чималий ажіотаж на будматеріали.

У свою чергу, ряд підприємців, щоб убезпечити своїх клієнтів перейшли на «закритий» режим роботи, при цьому надаючи послуги на найвищому рівні.

І доставкою продуктів справа не обмежується. Так, працівники «Планети квітів» (м.Ужгород, вул. М. Заньковецької, 70) з радістю проконсультують клієнтів 050 518 0295 , виготовлять композицію з безкоштовною доставкою до адресата, при чому цілодобово. Чим це не прекрасний спосіб позитивними емоціями підняти одне одному настрій.

Не сумуйте, сокотіть себе, мийте руки і все буде у нас добре та яскраво 🙂

 

Як написав один ужгородець, замість гречки замовляйте хороші продукти та квіти – це і буде найкращим способом скрасити карантин і вберегтись від панічних настроїв та зберегти здоров’я.

 

 

clipnews