Коронавірус все спише: Закарпатець напився і пішов на таран автомобілів (відео)

“Знаєш чому пив? Бо коронавірус” Безвідповідальність, ймовірно, нетверезого водія мало не призвела до ДТП…

Сьогодні, близько 15:30, на трасі Київ-Чоп, неподалік смт.Чинадієво, патрульні помітили автомобіль ВАЗ, водій якого виїхав на зустрічну смугу руху, під час маневру обгону. При цьому, чоловік мало не спричинив автопригоду, адже назустріч йому рухалося кілька транспортних засобів, у тому числі службове авто патрульної поліції.

Інспектори вирішили наздогнати порушника та зупинити даний транспортний засіб. Під час спілкування, патрульні помітили в нього ознаки сп’яніння. Однак, проходити відповідний огляд водій відмовився.

У підсумку, на нього було складено відповідні адміністративні матеріали, зокрема, за ч.1 ст.130 (за керування у стані сп’яніння) КУпАП.

Безвідповідальність водія мало не призвела до ДТП…

"Знаєш чому пив? Бо коронавірус" Безвідповідальність, ймовірно, нетверезого водія мало не призвела до ДТП…Сьогодні, близько 15:30, на трасі Київ-Чоп, неподалік смт.Чинадієво, патрульні помітили автомобіль ВАЗ, водій якого виїхав на зустрічну смугу руху, під час маневру обгону. При цьому, чоловік мало не спричинив автопригоду, адже назустріч йому рухалося кілька транспортних засобів, у тому числі службове авто патрульної поліції.Інспектори вирішили наздогнати порушника та зупинити даний транспортний засіб. Під час спілкування, патрульні помітили в нього ознаки сп’яніння. Однак, проходити відповідний огляд водій відмовився. У підсумку, на нього було складено відповідні адміністративні матеріали, зокрема, за ч.1 ст.130 (за керування у стані сп’яніння) КУпАП.#ZakPatrolPolice #патрульнаполіція #новини

Опубликовано Патрульна поліція Закарпатської області Четверг, 19 марта 2020 г.

clipnews