Коронавірус COVID-19: ситуація на Закарпатті станом на 25 березня (відео)

– Що відомо про випадок виявлення короновірусу COVID-19 у жительки м. Мукачево?
– Коли діагноз буде офіційно підтверджено/спростовано?
– У якому стані вона тепер?
– Скільки порушень процедури самоізоляції було зафіксовано на Закарпатті?
– Механізм перевірки та контролю?
– Відповідальність за це?
– Чому важливо притримуватися режиму самоізоляції?

 

? Гість програми Тема дня Ужгород – директор Закарпатської обласної інфекційної лікарні Михайло Поляк.
Ведуча – Ольга Блонська. UA: Закарпаття

 

?Тема дня. Чи дотримуються самоізоляції закарпатці, що повернулися з закордону?

– Що відомо про випадок виявлення короновірусу COVID-19 у жительки м. Мукачево? – Коли діагноз буде офіційно підтверджено/спростовано? – У якому стані вона тепер? – Скільки порушень процедури самоізоляції було зафіксовано на Закарпатті? – Механізм перевірки та контролю?- Відповідальність за це?- Чому важливо притримуватися режиму самоізоляції? ? Гість програми #Тема_дня_Ужгород – директор Закарпатської обласної інфекційної лікарні Михайло Поляк.Ведуча – Ольга Блонська. Маєте питання? ?Телефонуйте в студію під час прямого ефіру (031) 261 61 91(095) 359 77 79Також залишайте коментарі на офіційній сторінці UA: Закарпаття у соціальній мережі Фейсбук.? Підписуйтеся на сторінку UA: Закарпаття та стежте за новинами краю!

Опубликовано UA: Закарпаття Вторник, 24 марта 2020 г.

 

Станом на 17 годину 25 березня департамент охорони здоров’я Закарпатської обласної державної адміністрації інформує про наступне.
Протягом минулої доби – 24 березня 2020 року у заклади охорони здоров’я області, що перебувають у сфері управління департаменту:
– госпіталізовано хворих із явищами гострої респіраторної інфекції у заклади охорони здоров’я, що надають спеціалізовану медичну допомогу 30;
– з 30 хворих, що госпіталізовані, у 6 осіб діагностовано вірусну пневмонію;
– за добу, що минула 1 особі проведено швидкий тест на COVID-19, результат негативний. Жодна особа не госпіталізована в комунальне некомерційне підприємство „Обласна клінічна інфекційна лікарня” Закарпатської обласної ради з підозрою на COVID-19.

clipnews