Як юридичним особам передавати показники лічильників газу у період карантину?

У зв’язку з введенням карантинного режиму на території АТ «Закарпатгаз» та для попередження поширення вірусу COVID-19, багато підрозділів підприємства працюють дистанційно. В тому числі й регіональні відділення з продажів.

 

Аби не порушувати порядку комерційного обліку спожитого природного газу, встановленого чинним законодавством, пропонуємо діяти за наступною схемою.

 

Представник фірми чи підприємства з 1 по 3 квітня повинен надіслати актуальне фото показників лічильника за одним з номерів, вказаних у таблиці. Так само інформацію можна надіслати на одну з електронних адрес, відповідно до місця розташування об’єкта.

 

У відповідь представники АТ “Закарпатгаз” надішлють рахунки за розподіл та постачання природного газу. Акти з розподілу природного газу будуть направлятися на електронну пошту юридичної особи або видаватися за попередньою домовленістю із менеджерами відділу в центрі обслуговування клієнтів (ЦОК). Ще одна можливість — надсилання на фактичну адресу через Укрпошту.

 

Важливо: просимо повідомити наших працівників про спосіб, у який зручно отримати рахунки.

 

Для полегшення процесу співпраці найближчим часом відбудеться запуск особистого кабінету для юридичних осіб. У зв’язку з цим просимо надсилати свої актуальні контактні дані на Viber за вказаними нижче номерами телефонів та на електронні адреси із зазначенням назви юридичної особи.  Це забезпечить успішну реєстрацію та авторизацію у системі.

 

Населений пункт Номер телефону для надсилання даних (Viber)

 

Електронна пошта для надсилання даних
Ужгород 067-244-32-56

067-502-61-34

066-113-12-90

095-489-30-52

095-874-26-26

095-258-66-76

 

Pavlo.Rubets@zkgas.com.ua
Хуст 067-502-67-74

067-500-38-61

 

Olga.Pishta@zkgaz.com.ua

Olena.Nodianosh@zkgaz.com.ua

Miroslava.Gomechko@zakgaz.com.ua

 

Міжгір’я 097-617-88-85

066-233-78-83

 

Galyna.Bodnia@zkgas.com.ua

 

Тячево 097-999-30-40

097-791-59-04

GAV_11@ukr.net
Мукачево 067-500-37-24

099-318-32-58

Olga.Gankovych@zkgas.com.ua

Pelageya.Vytrykush@zkgas.com.ua

 

Перечин 099-027-82-62

095-397-51-20

 

Vasylyna.Kozak@zkgas.com.ua

 

Берегово 067-500-37-58

050-542-33-49

 

Valentyna.Shepureva@zkgas.com.ua

Otilliia.Melnychuk@zkgas.com.ua

Виноградово 067-502-62-13 Myroslava.Kovachyk@zkgas.com.ua

 

Іршава 067-503-60-99 Svitlana.Turianytsa@zkgas.com.ua

Bogdana.Gryga@zkgas.com.ua

Lyudmyla.Volchanova@zkgas.com.ua

 

Свалява

 

067-503-42-33

067-500-37-95

Emma.Fayt@zkgas.com.ua

Olga.Pinzelyk@zkgas.com.ua

 

Пресслужба АТ “Закарпатгаз”

clipnews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *