Директору Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради вручено підозру (відео)

Прокурором Ужгородської місцевої прокуратури вручено повідомлення про підозру директору Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради у розтраті бюджетних коштів у особливо великих розмірах та службовому підробленні (ч.5 ст.191, ч.1 ст.366 КК України).

Наразі встановлюється місцезнаходження третьої особи – директора приватного товариства, яке здійснювало реконструкцію площі Кирпи у м. Ужгороді для повідомлення йому про підозру.

Нагадаємо, за версією слідства, посадовці міськради спільно із підрядником приватного товариства, у період з листопада 2017 по грудень 2018 року, вносили недостовірні відомості до актів виконаних робіт.

Надалі, на підставі цих документів, які були погоджені керівником Департаменту міської ради та спеціалістом з технічного нагляду, підряднику перераховувались кошти.

Згідно отриманих результатів експертизи, в результаті цих цій підозрюваних, бюджету заподіяно більше 860 тис грн збитків.

Подальше досудове розслідування триває.

 

 

Пресслужба прокуратури Закарпатської області

 

Нагадаємо, що ужгородці били на сполох одразу по завершенні багатомільйонної реконструкції площі Кірпи.

«Якісний» капітальний ремонт по-ужгородськи: влада помилок не визнає (відео)

 

 

ЧИТАЙТЕ також: Новий земельний дирибан мера Ужгорода Богдана Андріїва та його бізнес-партнерів (фото)

 

Посадовцям Ужгородської міської ради та директору товариства, яке здійснювало реконструкцію площі Кирпи, у розтраті понад 860 тис грн

 

Ремонт зі смаком корупції: мер Андріїв кинув оком на Театральну

 

clipnews