Департамент охорони здоров’я Закарпатської обласної державної адміністрації інформує

Станом на 10 годину 24 березня департамент охорони здоров’я Закарпатської обласної державної адміністрації інформує про наступне.

Протягом минулої доби – 23 березня 2020 року у заклади охорони здоров’я області, що перебувають у сфері управління департаменту:

– звернулись за екстреною медичною допомогою 379 осіб, з них з явищами гострої респіраторної інфекції – 38;
– госпіталізовано хворих із явищами гострої респіраторної інфекції у заклади охорони здоров’я, що надають спеціалізовану медичну допомогу 29;
– з 29 хворих, що госпіталізовані, у 1 особи діагностовано грипозну пневмонію;
– за добу, що минула 1 особа транспортована ЕМД у відділення обласної клінічної інфекційної лікарні з явищами  гострої респіраторної інфекції та, як така, що має позитивний результат ПЛР зроблений у Мукачівській районній лікарні та така, яка за епідемічним анамнезом мала контакт з особою, яка повернулась з країн де вже підтверджені випадки  COVID-19. У хворої повторно відібрано біологічний матеріал для повторного вірусологічного дослідження та відправлено у вірусологічну референтну лабораторію м. Київ. Стан хворої  стабільний.

Загалом, станом на 23 березня 2020 року, всі особи, які були госпіталізовані в обласну клінічну інфекційну лікарню всі 8 мають негативний результат вірусологічного дослідження, за результатами вірусологічної референс лабораторії м. Київ.

clipnews