Вулиця Канальна в Ужгороді: гумові чоботи і запрошення керівництва міста на «відкриту екскурсію» (відео)

Вже не перший рік жителі вул. Канальна, що в обласному центрі, «листуються» з владою міста щодо необхідності проведення капітального ремонту зазначеної вулиці. На дворі ХХІ ст., а тут досі нема асфальту, систем водовідведення. Люди очікують від влади реальної допомоги, але натомість з року в рік отримують відписки – фінансування не передбачене, заплануємо, а коли, не знаємо… У жовтні 2019 року на звернення мешканців включити об’єкт до першочергових заходів з капітального ремонту на 2020 рік, вони отримали чергову відмову. Годі сподіватись і на розподіл вільного залишку бюджетних асигнувань, і відповідно на повторний розгляд звернення.

У свою чергу, жителі Канальної вкотре запрошують міське керівництво та депутата від округу С.Фрінта на «відкриту екскурсію», гумові чоботи обіцяють надати. І наголошують, що звертатимуться до влади знову і знову, поки їх не буде почуто!

clipnews

1 thought on “Вулиця Канальна в Ужгороді: гумові чоботи і запрошення керівництва міста на «відкриту екскурсію» (відео)”

  1. Підтримую!!і не тільки на Канальній,а ще обовязково приїдьте на Остапа Вишні.Якшо викликаете таксі,то туди вони заїзджати не хочуть.більше 20 років ці калюжі.

Comments are closed.