В Ужгороді дорожчає водопостачання

Згідно із Законом України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», НКРЕКП є органом державного регулювання діяльності у сферах енергетики та комунальних послуг. НКРЕКП відповідно до покладених на неї завдань установлює тарифи на комунальні послуги для суб’єктів природних монополій та суб’єктів господарювання на суміжних ринках, ліцензування діяльності яких здійснюється НКРЕКП.

Постановою НКРЕКП від 04.02.2020 р. №283 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року №1141» КП «Водоканал м. Ужгорода» встановлено тарифи:

  • на централізоване водопостачання – 22,79 грн. за 1 куб. м (з ПДВ);
  • на централізоване водовідведення – 11,17 грн. за 1 куб. м (з ПДВ).

Разом – 33,96 грн. за 1 куб. м (з ПДВ).

Тарифи встановлені ряду водоканалів 4 лютого 2020 року на відкритому засіданні НКРЕКП, набувають чинності з дня, наступного за днем їх оприлюднення на офіційному веб-сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, тобто з 5 лютого 2020 року.


Нагадуємо, що відповідно до вимог ст. 12-14 Закону «Про житлово-комунальні послуги» ОСББ (споживачі послуг) мають самостійно обрати одну із моделей організації договірних відносин та визначитися із моделлю організації договірних відносин із виробником послуг. При цьому слід зазначити, що Закон передбачає чотири моделі договірних відносин між споживачами та надавачами послуг, з якими можна ознайомитися на сайті підприємства. Окрім цього, повідомляємо, що плата виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором складається з плати за послугу, виходячи з тарифу на послугу з водопостачання та водовідведення, плати за абонентське обслуговування та внеску за встановлення, обслуговування та заміну комерційного приладообліку (загальнобудинковий лічильник).

Просимо прискорити прийняття рішення про обрану модель та повідомити підприємство у встановлений законом термін.

clipnews