Прокуратура розслідує ймовірні розтрати бюджетних коштів під час ремонту ужгородської Петефі

Ужгородці не вперше скаржаться на неякісний, проте дорогий ремонт центральної площі. Питання щодо співвідношення ціни та якості виникли після того, як у пішохідній зоні утворилося провалля.

У Департаменті міського господарства Ужгородської міської ради кажуть, що виною є несвідомі громадяни, які їздять пішохідною зоною. Але провалля виникають і на покритті, де машини не їздять. І це менше ніж за рік після капітального ремонту площі. З 2017 року тут замінили всі труби. Витратили понад 13 млн. грн.

Комунальники переконують, провалля до ремонту площі жодного стосунку не має. «Було виявлено витоки водопроводу і каналізації внутрішньобудинкових мереж. Замінені водопровідні труби, які підведені, даний будинок витоків не має взагалі», — каже Олександра Турянчик, начальниця житлово-комунального господарства Ужгородської міської ради.

Реконструкцію площі розпочали три роки тому і досі не завершили. В прокуратурі кажуть, кримінальне провадження зареєстровано за інформацією щодо ймовірного привласнення та розтрати бюджетних коштів. Перевіряють ремонт шляхів на вулицях в Ужгороді. Наразі чекають експертів.

А поки реконструкція площі Шандора Петефі триває. Чиновники запланували ще понад сім млн. гривень на озеленення парку. Готуються і до заміни мереж та частини площі.

clipnews