Поліція Закарпаття перевіряє інформацію щодо неправомірних дій правоохоронців

Керівництво Головного  управління Національної поліції у Закарпатській області ініціювало перевірку інформації щодо вимагання грошей від жителів м.Мукачева військовослужбовцями Національної гвардії України,  які несуть службу спільно з місцевими поліцейськими на території краю, під час перевірки документів.

 

До поліції надійшло повідомлення від  депутата Мукачівської  міської ради про те, що військовослужбовці Національної гвардії  України,  які залучені до відпрацювання у зв’язку з  посиленими заходами безпеки у м.Мукачеві,  вимагають гроші від місцевих жителів у разі виявлення відсутності документів, які  б засвідчували їхню  особу та доставлення їх до відділу.

Дане повідомлення зареєстроване у відповідності з  вимогами до чинного законодавства.  Наразі працівники відділу інспекції з особового складу Управління кадрового забезпечення поліції та Управління внутрішньої безпеки у Закарпатській області направлені до Мукачівського  відділу поліції для перевірки даної інформації.  Про  результати проведення службового  розслідування буде поінформовано додатково.

Водночас поліція Закарпатської області  звертається до  місцевих жителів,  від  яких вимагали гроші або тих, хто володіє  інформацією  щодо вказаної  події, з проханням негайно повідомляти про це на лінію «102».

 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

 

clipnews