Едгар Токар стискає правовий зашморг навколо фальсифікаторів виборів по Мукачівському ВО №69 (документ)

Проста математика 69 округу: одна людина на одній із 133-ох дільниць видала зайвих 57 бюлетенів людям, які фізично були за кордоном. Скількох членів ДВК потрібно залучити до фальсифікації, щоб обійти конкурента у 798 голосів?

А якщо серйозно, сьогодні ще одна маленька перемога. Отак крок за кроком ми змінюємо державу і Закарпаття, де раніше ніхто не вірив у справедливість і зміни. Дякую тим учасникам виборчого процесу, які вміють визнавати помилки і готові змінюватись.

 

Так прокоментував повідомлення пресслужби прокуратури Закарпатської області кандидат  в одномандатному виборчому окрузі №69 Едгар Токар.

Беззаперечно визнала свою вину членкиня ДВК 69 одномандатного виборчого округу, яка обвинувачувалась у незаконній видачі виборчого бюлетеня особам, що не мали права їх отримувати.

Йдеться про одну з членів виборчої комісії у с. Суха, що на Іршавщині. У ході досудового розслідування зібрано докази того, що обвинувачена видала виборчі бюлетені на імена 55 осіб, які у день проведення позачергових виборів до Верховної Ради України перебували за кордоном чи не з’явилися на дільниці для голосування (ч.2 ст.158-1 КК України).

За результатами затвердженої судом угоди про визнання винуватості обвинуваченій призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виборчим процесом упродовж 2 років.

Разом з тим, на підставі ст. 75 КК України, обвинувачену звільнено від відбування основного покарання з призначенням однорічного випробувального терміну.

Загалом, це вже шостий обвинувачений член ДВК 69 одномандатного виборчого округу, який визнав свою вину.

Пресслужба прокуратури Закарпатської області

Наступним кроком Едгара Токара стало звернення до лідерів президентської політсили:

 

Один у полі – не воїн. Така мудрість українського народу надихнула мене просити допомоги та сприяння у народних обранців та партії «Слуга народу».

Вірю, що разом нам вдасться відстояти волевиявлення людей, які довірили мені, як представнику команди Президента України Володимира Зеленського, свій голос на парламентських виборах 21 липня.

Я не маю права їх підвести, саме тому більше як півроку займаюся відстоюванням правди у судах різних інстанцій. І результати – є! Фальсифікації у 69 окрузі доведені в рамках слідчих дій та кримінальних проваджень. І хоча ми змогли порушити справи лише по кількох дільницях, масштаби спотворення результатів виборів – більше ніж промовисті. Зрозуміло, куди дівся розрив між мною і опонентом, який був близько 10% за тиждень до виборів…

Сподіваюсь, мене почують у партії «Слуга народу» та ініціюють створення у Верховній Раді України тимчасової слідчої комісії з питань розслідування фактів порушень законодавства України під час проведення позачергових виборів народних депутатів України в одномандатному виборчому окрузі №69 21 липня 2019 року.

 

Як відомо, конкурентом Едгара Токара на цьому виборчому окрузі був Віктор Балога, який нечесними методами заволодів депутатським мандатом.

 

clipnews