Дипломат з мамою і вагітною дружиною намагався провезти контрабанду в ЄС (фото, відео)

Як вже повідомлялось, в автівці Почесного консула Латвійської республіки в Ужгороді Юрія Ігнатка, яку з застосуванням сили відкрили прикордонники, знаходилися вагітна дружина та мати. Розпачливі крики жінок добре чути на відео.

Підставою для огляду автівки дипломата були сумніви працівників прикордонної служби у справжностій представлених ним документів. Дивно звучить, але результат був досягнутий – у машині знаходилися чотири валізи з цигарками.

Швидше за все Юрія Ігнатка “злили” особи в силових структурах знайомі зі специфікою його “бізнесу”. На відео дипломат апелює до особи зі сторони правоохоронців на ім’я Саша.

 

Прикордонники застосували силу до дипломата

В автівці Почесного консула Латвійської республіки в Ужгороді Юрія Ігнатка, яку з застосуванням сили відкрили прикордонники, знаходилися вагітна дружина та мати. Розпачливі крики жінок добре чути на відео.Підставою для огляду автівки дипломата були сумніви працівників прикордонної служби у справжностій представлених ним документів. Дивно звучить, але результат був досягнутий – у машині знаходилися чотири валізи з цигарками.Швидше за все Юрія Ігнатка "злили" особи в силових структурах знайомі зі специфікою його "бізнесу". На відео дипломат апелює до особи на ім'я Саша.

Опубликовано Трибуна Среда, 19 февраля 2020 г.

Офіційна інформація пресслужби Чопського прикордонного загону:

 

Партію контрабандних сигарет виявили прикордонники у позашляховику з дипломатичними номерами

Сьогодні ввечері у пункті пропуску “Тиса” Чопського загону прикордонники завадили переміщенню через кордон значної партії тютюнових виробів.

Аби здійснити незаконну оборудку, правопорушник розробив цілу схему. Він прибув на напрямок «виїзд» легковим автомобілем підвищеної прохідності «Toyota» з дипломатичним реєстраційним номером. Окрім закордонного паспорта, 29-річний громадянин України надав на контроль посвідчення співробітника почесного консульства іноземної держави в Україні, яке викликало сумніви у його дійсності. Оскільки для даної категорії осіб не передбачено дипломатичних привілеїв, чоловіка попросили пред’явити транспортний засіб для перевірки. У відповідь, подорожній відмовився виходити з автівки та заблокував її.

До того ж, у ході перевірочних заходів прикордонники встановили, що надане водієм посвідчення співробітника консульства не видавалося Департаментом державного протоколу МЗС України та є невстановленого зразку. За даним фактом направлено повідомлення співробітникам Національної поліції про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

Проведена правоохоронцями роз’яснювальна робота щодо порядку проходження контрольних процедур  не була результативною. Оскільки водій і надалі відмовлявся відкрити авто для огляду, прикордонникам довелося вжити заходів фізичного впливу та у примусовому порядку змусити правопорушника надати можливість перевірити транспортний засіб. Аби зупинити супротив чоловіка,  до нього також довелося застосувати наручники.

У результаті перевірки у багажному відділенні автомобіля прикордонники спільно з митниками виявили значну партію тютюнових виробів з акцизними марками Білорусії. Їх перевозили у чотирьох дорожніх сумках. Наразі підраховують кількість виявлених сигарет та встановлюють загальну суму оцінки. Також продовжують перевірочні заходи щодо особи водія.

Пресслужба Чопського прикордонного загону

 

clipnews