Затриманий на хабарі начальник Закарпатського облавтодору, встиг попрацювати радником Мукачівського міського голови

Керманич Закарпатського облавтодору Роман Логойда, якого вчора затримали співробітники СБУ при отриманні великого хабара, шукав роботу на сайтах для роботодавців, тому його біографічні дані стали відомі широкому загалу. Із всіх займаних посад чиновника заслуговує на увагу хіба місце роботи Романа Логойди у Мукачеві в 2004 році –  радник міського голови Мукачівського міськвиконкому.

Офіційний сайт СБУ повідомив з цього приводу наступне:

 

Оперативники Головного управління внутрішньої безпеки СБ України під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора викрили корупційний механізм призначень на керівні посади у структурах ДП «Закарпатський облавтодор», в якому був задіяний співробітник СБУ.

Правоохоронці встановили, що керівник обласної філії держпідприємства разом зі спільником вимагали майже 400  тисяч гривень від керівника одного із дочірніх підприємств за залишення на посаді. Співробітники СБ України затримали двох фігурантів справи у Мукачевому в кав’ярні під час отримання другої частини хабаря у розмірі 325 тисяч гривень.

ГУ внутрішньої безпеки СБУ перевіряє інші  факти вимагання та отримання неправомірної винагороди учасниками угруповання, які за оперативною інформацію мали системний характер.

Під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора тривають невідкладні слідчі дії у межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

 

clipnews