Видання голови Ужгородської райради Чорнака звинуватило очільника Закарпаття у спробі розікрасти 50 Га

Вчора, 16 січня, видання zak-insider.com, яке пов’язують з головою Ужгородської райради Русланом Чорнаком поширило інформацію, що очільник  Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко має намір розікрасти 50 Га землі поза межами Ратівецької сільської ради.

Сьогодні ж, нове керівництво ОДА на чолі з Олексієм Гетьманенком та новипризначеним в.о. голови ГУ Державного геокадастру Богданом Хранюком плнують розікрасти 50 Га на території Ратівецької сільської ради за схемою видачі земельних ділянок під учасників АТО, натомість згадувані АТО-шники не являються жителями цієї сільради.

Очевидно, що Гетьманенко та Хранюк, розуміючи, що на посадах вони виконуватимуть обов’язки недовго, вирішили роздерибанити все, що встигнуть, – пише zak-insider.com

 

Голова райради Чорнак добре знає, що учасники бойових дій можуть писати заяви на отримання землі у будь якому населеному пункті України, вони заслужили це право кров’ю і потом, захищаючи Україну, але для чого можновладцю було дискредитувати першу особу області – невідомо, чекаємо реакції від Олексія Гетманенка.

Наразі стаття видалена з вказаного сайту.

 

 

ОФІЦІЙНО: В Закарпатській ОДА вирішували земельні питання Ратівецької сільради

clipnews