В Ужгороді вручили подарунки людям з особливими потребами

Фонд братів Чурило регулярно ініціює і проводить благодійні акції, культурні заходи, піклується про дітей, людей похилого віку, підтримує українських бійців, освітні проекти та розвиток спорту.

Нещодавно, напередодні дня Водохреща сотні дітей отримали ласощі від Фонду. «Кожного ранку ми прокидаємося, п’ємо каву, ходимо на роботу, бігаємо по справах, клопочемося про своє «завтра», часто не усвідомлюючи, що жити потрібно «сьогодні». Така ж ситуація і з добрими справами: їх не потрібно планувати, відкладати, передоручати – добро потрібно робити сьогодні, тут і зараз. Не зволікаймо!», – зазначає Михайло Чурило.

Зокрема члени Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату потребують постійної уваги. «Спілкуючись з людьми з особливим потребами, розумієш важливість буденних для нас речей – доброго слова, щирої розмови, усмішки. Розумієш, що для когось навіть звичні нам матеріальні речі можуть мати велике значення. Ми вручили членам осередку 35 солодких подарунків. Сподіваюся, що нам вдалося привнести хоч трохи позитивних емоцій у життя кожного з цих людей», – зазначає благодійник.

Голова Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець від висловлює велику вдячність М.Чурило, який впродовж багатьох років допомагає розвивати спортивний рух серед осіб з особливими потребами.

clipnews