Упродовж доби поліцейські Закарпаття виявили 9 нетверезих водіїв

За минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття задокументували випадки керування транспортними засобами у стані сп’яніння в Перечинському, Іршавському, Хустському, Виноградівському, Свалявському районах. Ще двох нетверезих водіїв виявили працівники обласного управління патрульної поліції. На правопорушників складено відповідні адмінпротоколи.

У поліцію Перечина ввечері надійшло повідомлення від небайдужих громадян про те, що в селі Дубриничі їздить, ймовірно, нетверезий чоловік на автомобілі марки «ВАЗ-2105», який порушує правила дорожнього руху. Працівники групи реагування патрульної поліції зупинили вказаний автомобіль, яким керував місцевий житель. Чоловік був у стані алкогольного сп’яніння, але від проходження медосвідування відмовився. На правопорушника в присутності свідків склали відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.

У селі Неліпино Свалявського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «ВАЗ-2109», на якому не працювала одна фара. За кермом перебував місцевий житель у стані алкогольного сп’яніння. Від медосвідування чоловік відмовився. У присутності свідків на нього склали адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.

У селі Осій Іршавського району ввечері працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «ВАЗ-21099», який робив незрозумілі маневри. За кермом перебував місцевий житель без водійського посвідчення і в стані алкогольного сп’яніння. Під час медосвідування в лікарні в нього виявили 1,7 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили його від керування.

У селищі Королево Виноградівського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили вночі автомобіль марки «Volkswagen Gоlf» іноземної реєстрації, на якому були пошкоджені бампер та одна передня фара. За кермом перебував місцевий житель у стані алкогольного сп’яніння. Він також не мав водійського посвідчення. Вд медосвідування чоловік відмовився. У присутності свідків на нього склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили від керування. Автомобіль затримали на спецмайданчик поліції.

Трьох нетверезих водіїв виявили працівники поліції Хустщини. У самому Хусті працівники групи реагування патрульної поліції зупинили ввечері автомобіль марки «ВАЗ-2106», на якому не працював габарит освітлення. Водій, місцевий житель, не мав водійського посвідчення та був у стані алкогольного сп’яніння. Під час медосвідування в лікарні в нього виявили 1,8 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідні адмінпротоколи, машину затримали на спецмайданчик поліції.

На іншій вулиці міста Хуст ввечері правоохоронці зупинили для перевірки автомобіль марки «Меrсеdеs», на якому не освічувався задній номерний знак. За кермом перебував місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння, під час медосвідування в лікарні в нього виявили 1,4 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.

Третій нетверезий водій, якого зупинили вночі для перевірки в Хусті працівники групи реагування патрульної поліції, керував автомобілем марки «ВАЗ-2106», на якому не працювали задні габарити освітлення. У водія, місцевого жителя, виявили під час медосвідування в лікарні 1,2 проміле алкоголю. Він також не мав водійського посвідчення. На правопорушника склали відповідні адмінпротоколи, машину затримали на спецмайданчик поліції.

Ще двох нетверезих водіїв виявили за минулу добу працівники обласного управління патрульної поліції.

Складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення.

 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

clipnews