Традиційні весільні букети в інших країнах

Весілля – це завжди радісне свято, адже в цей день народжується нова сім’я. З давніх-давен, у людей з’явилось особливе відношення до квітів. Дуже важливе значення вони мали саме на весіллі. Прикраси з цих рослин підкреслювали всю урочистість моменту і дарували приємні емоції усім присутнім.

Квіти застосовують і для доповнення зачіски нареченої, і для прикрашання весільного кортежу. Що ж до букету на весілля, то це цілий, окремий, напрям у флористиці, якому приділяють багато уваги. І це не дивно, адже він стане учасником всіх фотосесій і ще довго буде нагадувати про щасливу подію.

весільний букет

Вибираючи і купуючи букет на весілля, потрібно враховувати масу нюансів:

  • стилістика свята – рослини повинні гармоніювати з загальним «настроєм» свята;
  • колір – якщо весілля в червоних тонах, то можна замовити весільний букет з червоних троянд;
  • фасон сукні нареченої;
  • оформлення заходу.

У всіх країнах світу, букет нареченої – це обрядовий атрибут, з яким пов’язано багато традицій і різні повір’я. Весільні букети в місті Київ, наприклад, можуть найрізноманітнішими.

букет нареченої

Букети в Східній частині планети

Традиційний «весільний» колір в Китаї – червоний. Саме тому, з давніх часів і для букетів використовували червоні квіти. Вони, також, були присутні в декорі, зачісці і на сукні.

У японських наречених, зазвичай, не мають букету. Замість нього вони тримають віяла з розписом в вигляді квітів. Хризантему, національну квітку Японії, можуть використовувати як прикрасу для зачіски.

Лотос – саме цю рослину використовують для декору на весілля і для весільного букету в Індії. Інколи, композиція для нареченої може складатися з лотосів, доповнених трояндами.

хризантеми

Європа – весільні квіти і традиції

В древні часи, флористичну композицію для цього свята збирали з трав і польових квітів. Традицію складати букет на весілля саме з квітів ввела королева Вікторія. Також, вона наказала додавати до нього квіти з апельсинового дерева.

букет нареченої

Історики стверджують, що саме в вікторіанську епоху троянди почали уособлювати любов та романтичні почуття. В цей історичний період наречені почали передавати букети своїм подругам. Тоді це робили для того, щоб на пару не могли навести проклін чи порчу.

весільний букет

В середньовічній Великобританії для весільних букетів могли використовувати чорнобривці. Пелюстки троянд мали іншу роль: ними посипали шлях наречених в церкву, щоб їхній шлюб був щасливим і міцним. Що ж стосується інших європейських країн, то в них також є певні традиції:

  • Іспанія – в букеті повинні бути присутні квіти оранжевого кольору; вважається, що він приносить удачу;
  • Греція – в композицію входять спеції, ароматні трави для відлякування злих духів, плющ як знак кохання; також, можуть додаватися квіти апельсину;
  • Австрійці робили вінки з мирту, так як він уособлював щасливий шлюб.

Весільні букети в Америці

Саме з США пішла традиція кидати букет нареченої незаміжнім подружкам. Ця традиція мала на меті побажати дівчині якнайшвидше знайти собі пару і вийти заміж. Сьогодні ж, частіше за все, наречена не кидає свій власний букет. Використовують букет-дублер, який зовні дуже схожий на весільний.

букет нареченої

Взагалі, в більшості країн використовуються квіти білих та ніжних відтінків. Однак, сучасні наречені не бояться проявляти фантазію і підбирати незвичні композиції. Важливо лише, щоб винуватці свята були задоволені творінням флористів і у них були чудові емоції.

Де замовити весільний букет в Києві? Звичайно ж в магазині Камелія. Тут великий вибір квітів на будь-який смак. Досвідчені професійні флористи допоможуть підібрати саме ті рослини, які найбільше підійдуть клієнту і доповнять святкову атмосферу ніжністю і красою.

partnernews