Про Холмківську ОТГ без політичних підтекстів

Кореспондент «Новин Закарпаття у телефонному режимі поспілкувався з народним депутатом Михайлом Лабою щодо прес-конференції, яка відбулась 2 січня в Ужгородському прес-клубі під назвою «Чому Холмківську ОТГ не включили до перспективного плану розвитку громад Закарпаття». Її учасниками були троє сільських голів Ужгородщини.

 

Публікуємо коментар Михайла Лаби, якого неодноразово згадували під час прес-конференції:

«Про прес-конференцію щойно мені стало відомо власне від вас. Її учасники згадували моє ім’я та інших народних депутатів від регіону, без нашої особистої присутності. Я так розумію, що серед присутніх чомусь не було й експертів з питань децентралізації, які власне і допомагали зазначеній ОТГ та її представникам та супроводжували від ідеї проекту до створення громади.

Наразі у голів сільрад нема офіційних документів за підписом Прем’єр-міністра та Міністра  розвитку громад та територій України щодо Холмківської ОТГ. Тому коментувати, чи давати оцінку – передчасно.

У свою чергу, як народний депутат від Закарпаття, я особисто сприяв реформуванню місцевого самоврядування та комунікації представників усіх громад області, а не лишень Холмківської, як з обласною владою, так і на рівні профільного міністерства. У нас за плечима тренінги, мітинги, наради, що однозначно відіграло позитивну роль у розвитку децентралізації. І робитиму це надалі.

Вибори 22 грудня офіційно відбулись? Відбулись. Визнані ЦВК? Визнані. З чим власне і вітаю Холмківську ОТГ.

З повагою, Михайло Лаба”

 

 

У свою чергу, на питання журналістів до учасників прес-конференції, чи зверталися вони до Кабміну, Мінрегіону, обласних обранців та згадуваних народних депутатів щодо затвердження Перспективного плану формування територій громад Закарпатської області без Холмківської ОТГ, то сільські голови повідомили, що лише готують відповідні звернення.

Тож слідкуємо за розвитком подій та чекаємо офіційно підписаних документів.

clipnews