Поліція Закарпаття вилучила велику партію фальсифікованого алкоголю

Під час санкціонованого обшуку за місцем проживання жителя м.Ужгород працівники слідчого управління ГУНП в Закарпатській області вилучили близько 500 літрів спирту, понад  300 літрів коньяку,  близько 200 пляшок розфасованого алкоголю, акцизні марки та інше. Все вилучене скеровано  на експертизу.

 

Поліцейськими слідчого відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління ГУНП в Закарпатській області, під процесуальним керівництвом обласної прокуратури, в рамках досудового розслідування кримінальних правопорушень проведено обшук помешкання 48-річного жителя Ужгорода.

З будинку та гаражного приміщення, де виготовлялась  алкогольна продукція, правоохоронці вилучили близько пів тонни спирту та понад 300 літрів, ймовірно, коньяку.  Уся ця продукція зберігалась у пластмасових пляшках. Окрім того, було вилучено вже розфасовану  у пів літрові пляшки  горілчану продукцію у кількості понад 200 пляшок, з етикетками різних марок та з акцизним податком.

Встановлено, що алкоголь чоловік вдома розливав у пляшки з подальшою  реалізацією до торгових закладів на території всієї Закарпатської області.  Продукція виготовлялася з використанням підроблених марок акцизного збору.

Вилучену горілчану продукцію, алкоголь, марки акцизного збору,  наклейки різних торгових марок поліція вилучила та скерує на дослідження експертам.

У діях чоловіка вбачаються ознаки кримінальних правопорушень,  передбачених ч.1 ст.204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) та ч.1 ст.199  (Виготовлення, зберігання, придбання або збут марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів)  Кримінального  кодексу  України. У справі триває  слідство.

Відділ  комунікації  поліції Закарпатської області

 

clipnews