На Закарпатті у День Соборності України береги Ужа традиційно поєднали 100-метровим державним стягом (ФОТО)

У середу, 22 січня, на Закарпатті відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України.

На площі Народній в обласному центрі керівники краюразом з громадськістю вшанували пам’ять Великого Кобзаря, піднісши квіти до пам’ятника. Закарпатський народний хор виконав «Молитву за Україну».

Відтак учасники заходу сформували колону, яка під дріб барабанщиків, мелодій у виконанні оркестру зі 100-метровим прапором України рушила на набережну Незалежності, де відбулося покладання квітів до пам’ятника президенту Карпатської України, Герою України Августину Волошину, а оркестр виконав Гімн України.

Далі колона рушила до пішохідного мосту, де вже традиційно береги Ужа поєднали синьо-жовтим українським прапором, який символізує прагнення нашого народу до волі і єдності. Урочисті заходи з нагоди Дня Соборності відбулися й у містах та районах області.

У рамках відзначення державного свята в атріумі Закарпатської ОДА розгорнуто тематичну виставку «Українське військо 1917–1921 рр». Інформаційна експозиція від Українського інституту національної пам’яті демонструє історію створення і гартування у боях військових частин молодої незалежної держави.

Пресслужба ОДА

clipnews