Керівник Закарпаття разом з народним депутатом провели виїзний прийом громадян у Виноградові

23 січня в.о.голови Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко разом з народним депутатом Верховної Ради України Михайлом Лабою здійснили виїзний прийом громадян у Виноградівській райдержадміністрації. Під час спілкування з жителями району також були присутні голова РДА Василь Кіш та голова райради Віталій Любка.

Виноградівці, а їх прийшло понад півсотні, здебільшого клопотали про надання матеріальної допомоги на лікування дітей, проведення хірургічних операцій, необхідність ремонту доріг місцевого значення, вирішити питання стихійних сміттєвалищ, нелегальних перевезень, забезпечити протипаводковий захист із зведенням гідроспоруд, реконструювати очисні споруди тощо.

Представник громадського фонду «Виноградів» Віктор Альошин підняв питання збереження об’єкту «Канків», як культурної спадщини і який є туристичною родзинкою району.

Жителька смт Королево розповіла, що вже 25 років її будинок потерпає від підтоплення ґрунтовними водами. Водовідведення, яке існувало ще за радянських часів, нині засипане, а територія знаходиться у приватній власності. На її неодноразові прохання сільська рада відповідає бюрократичними відписками . Тоді як будинок руйнується на очах жінки.

Звернулися до очільників краю та району, а також нардепа місцеві активісти з проханням забезпечити прозорі та відкриті вибори в ОТГ, роз’яснити населенню, які перспективи впровадження децентралізації на місцях.

Інше колективне звернення жителів Виноградова стосувалося унеможливити проїзд великогабаритних вантажівок центральними вулицями міста, через що тріщать по швах їхні будинки та прибудови.

Студент, житель с.Чепа клопотав про вкрай необхідний капітальний ремонт дороги Сіл Теково-Сасово, а сільський голова Вербовецької сільради – про ремонт дороги місцевого значення Матієво-Шаланки.

Директорка Холмовецької ЗОШ І-ІІ ступенів Надія Товт бідкається, що через припинення торік фінансування на реконструкцію школи підрядники не можуть завершити ремонтні роботи. Шостий рік триває реконструкція, нині освітній заклад без вбиралень, необхідно провести внутрішній ремонт кабінетів та класів, а також звершити реконструкцію будинку культури під спортивний та актовий зали.

Жінка, у якої чоловік Афганської війни, скаржилася, що вже 30 років сім’я чекає  на житло. Це при тому, що на державному рівні передбачено фінансову та соціальну підтримку ветеранів тієї війни, членів їх сімей, сприяння у соціально-побутових проблем. Утім, через постійне недофінансування відповідної Програми, як на рівні держави, так і області, не надаються ані грошові компенсації для придбання житла, ані купується.

Усіма порушеними проблемами посадовці не лише глибоко пройнялися, а й конструктивно вирішували. Деякі питання потребували детального вивчення, тож очільник краю доручив керівникам району невідкладно їх розглянути та доповісти про результати. Проблемні питання, пов’язазані з співфінансуванням з обласного бюджету, Олексій Гетманенко пообіцяв особисто вирішити разом з обласними обранцями, виборчі округи яких вони представляють в облраді.

Пресслужба ОДА

clipnews