Державні кадастрові реєстратори Закарпаття опрацювали понад 58 тисяч заяв з питань ведення Державного земельного кадастру

Упродовж 2019 року державні кадастрові реєстратори Закарпатської області опрацювали 58 514 заяв з питань ведення Державного земельного кадастру. Найпопулярнішими послугами у сфері земельних відносин залишаються надання витягів з Державного земельного кадастру про земельні ділянки та реєстрація земельних ділянок.
За цей період державні кадастрові реєстратори зареєстрували 35 995 ділянок. Найбільшу кількість земельних ділянок внесли до Державного земельного кадастру у Мукачівському (8167), Ужгородському (6385) та Хустському (4495) районах області.
Крім того, фахівці землевпорядної служби Закарпаття видали 14 613 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Максимальну кількість витягів видано в Ужгородському  (2396) та Мукачівському (2340) районах Закарпатської області.
Також за цей період внесено до Державного земельного кадастру відомості (зміни до них) щодо 2698 земельних ділянок, видано 478 викопіювань з кадастрової карти (плану) та виправлено 925 технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, допущених не з вини органу, що здійснює його ведення.
Довідково:
Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

clipnews