Деревяні іграшки – екологічно чиста розвага для малюка

Тенденція прагнення до усього натурального зараз спостерігається в усьому світі. Дитячі іграшки не стали виключенням. І велику популярність зараз отримали дерев’яні іграшки. Та це й не дивно, адже дерев’яні іграшки мають багато своїх переваг, від яких дитина зможе отримати чудовий рівень активності. Тож давайте розглянемо ці переваги більш детально, адже вибір іграшки для малюка – дуже важливий.

Переваги дерев’яних іграшок для дітей

  1. Перше, про що варто сказати – матеріал. Дерев’яні іграшки роблять з гіпоалергенної деревини. До того ж, такі іграшки мають приємний запах лісу. 

  2. Відсутність шуму та залежності від електрики. Дерев’яні іграшки не потребують батарейок та не мають звуків, які відлякують дітей.

  3. Міцність. Малюку доведеться дуже постаратися, щоб зламати дерев’яну іграшку. А це велика перевага, порівняно з пластиковими іграшками. Кинувши дерев’яну машинку в стіну, вона не зламається.

  4. Сенсорне сприйняття. Дерево має здатність переймати температуру тіла того, хто до нього торкається. Тому така іграшка буде дуже приємна на дотик. 

  5. Довговічність. Такі іграшки буду слугувати дуже багато років. Вони точно не зіпсуються та не застаріють. Доведено багатьма роками!

  6. Спонукання до взаємодії. Під час гри, малюк має озвучувати процес гри, адже дерев’яні іграшки не мають звуків. Такий процес дуже корисних для розвитку комунікативних навичок.

  7. Розвиток уяви. У процесі гри, малюк самостійно створює сюжет своєї гри. Таким чином, розвиває свою уяву та вчиться продумувати комунікативні моделі.

  8. Навички концентрації. Дітям, як правило, важко концентрувати увагу на предметах. Пластикові іграшки, які мають звукове супроводження та безліч деталей лише ускладнюють процес концентрації. У випадку з дерев’яними іграшками, ситуація інакша. Адже, під час гри, починається мисленнєвий процес, який затягує. І немає сторонніх факторів, які можуть відволікти та справити негативний емоційний вплив. 

  9. Дрібна моторика. Пірамідки, конструктори, шнурівки, пальчикові лабіринти, кубики чудово розвивають дрібну моторику. 

  10. Інші навички. Дерев’яні іграшки дають чудову можливість відпрацювати та здобути нові навички. Залежно від виду іграшки розвиваються ті, чи інші когнітивні навички. Для тих хто лише починає свій шлях, чудово підійдуть різнокольорові пірамідки. Окрім дрібної моторики, вони допомагають навчити дитину спостерігати, порівнювати, співставляти, тренвати пам’ять, увагу. Важливо також приділити увагу просторовому мисленню. Найкраще просторове мислення залучається під час гри з сортерама, балансирам або конструкторами. 

Одні з найкращих є дерев’яні іграшки Goki. Обирайте якісне для ваших дітей!

partnernews