Базові переваги лінолеуму

Це підлогове покриття є одним з найбільш старих і популярних. Основна причина підвищеного попиту на побутовий лінолеум – високі показники зносостійкості. І сьогодні в деяких старих будинках можна побачити покриття з лінолеуму, які зберегли первісний зовнішній вигляд. Звичайно ж, мова йде про лінолеум, створений з натуральних компонентів: лляної олії, пробки, вапняної і деревної муки.

До інших переваг побутового лiнолеума от Polmall варто віднести:

  • Різноманітну палітру кольорів і вибір текстур;
  • Простоту укладання;
  • Легкість збирання – лінолеум досить протирати вологою ганчіркою або підмітати;
  • Хороші характеристики тепло- і звукоізоляції;
  • Стійкість до вологи і хімічних речовин.

Всі ці переваги дозволяють застосовувати лінолеум в будь-яких житлових приміщеннях, але особливо актуально таке покриття в кухні, ванній, туалеті, де спостерігається підвищена вологість. Оскільки лінолеуму не страшно вплив вологи, на ньому на заводяться грибки і цвіль.

Дизайн сучасного лінолеуму представлений різними кольорами, найбільш затребуваними залишаються імітація паркету, ламінату, плитки і каменю. Домогтися оригінального ефекту легко, якщо використовувати лінолеум із рельєфною текстурою. Найчастіше, такий матеріал складно відрізнити від справжнього паркету або ламінату.

Сучасний лінолеум на https://polmall.com.ua/ виробляється на основі стекловолоконного полотна, шару ПВХ, основи і захисного шару з прозорого поліуретану. В якості основи може використовуватися повсть або спінений ПВХ, також часто використовується комбінація цих матеріалів. Покриття на спіненої основі відрізняється гнучкістю, довговічністю, стійкістю до вологи. Лінолеум на основі спіненого ПВХ має товщину від 2 до 4 мм, а ширина варіюється від 1.5 до 4 метрів. Одна з переваг подібного покриття – можливість укладати його на підлогу з невеликими дефектами. За рахунок щільної основи лінолеум краде дрібні нерівності. Також лінолеум на ПВХ основі добре витримує вплив високої температури.

Лінолеум на повстяній основі має товщину до 1.5 мм, найчастіше, проводиться з однорідним візерунком. Головна перевага покриття на натуральній основі – приємні тактильні відчуття. Особливо приємно пройтися по такому лінолеуму босоніж, тому його часто укладають в спальнях, дитячих кімнатах.

При виборі побутового лінолеуму, звертайте увагу на загальну товщину, яка повинна варіюватися в межах 0.7 – 4 мм. Саме така товщина дозволяє витримувати сильні навантаження, без особливих наслідків.

Також при підборі лінолеуму для житлових приміщень слід враховувати клас зносостійкості, який маркується цифрами від 21 до 32. Підлогове покриття класу 30-32 підходить для укладання в приміщеннях з підвищеними навантаженнями: коридорі, вітальні, передпокої. Якщо вибрати лінолеум з потовщеним захисним шаром, який не дозволяє вбиратися рідинi, таке покриття стане відмінним вибором для кухні.

Враховуйте стан підстави, на яке буде укладатися лінолеум – чим рівніше підлога, тим тонше можна вибрати покриття.

За умов правильно підібраного класу зносостійкості, загальної товщини лінолеуму, ви отримаєте ідеальне покриття для підлоги, яке прослужить довгі роки.

Кращий лінолеум у нас в інтернет-магазині https://polmall.com.ua/

partnernews