Закарпатські рятувальники контролюють стан протипожежного захисту об’єктів з масовим перебуванням людей

Працівники ДСНС Закарпаття продовжують проводити позапланові перевірки протипожежного стану об’єктів  з масовим перебуванням людей. Навчальні заклади, гуртожитки, кінотеатри, готелі, заклади охорони здоров’я та соцзахисту, державні об’єкти – всі знаходяться під пильною увагою інспекторського складу оперативно-рятувальної служби.

Під час перевірок основна увага приділяється системам протипожежного захисту та оповіщення, наявності в достатній кількості  первинних засобів пожежогасіння, шляхам евакуації та утримання у належному стані електрогосподарства, систем обігріву та підготовці працівників до дій в умовах виникнення надзвичайних подій.

Зокрема днями, працівники Ужгородського міськрайонного відділу здійснили перевірки протипожежного стану гуртожитків Ужгородського національного університету, а їх тячівські колеги вивчали стан пожежної безпеки  місцевого кінотеатру «Скай».

Також у ході перевірок відпрацьовуються практичні заходи по евакуації людей із небезпечної зони. Так сьогодні, 23 грудня, подібні заходи відбулися у Велекоберезнянському та  Воловецькому районах. Рятувальники спільно з адміністрацією загальноосвітньої санаторної школи-інтернат (смт В.Березний) та закладу загальної середньої освіти  (с. В.Ворота) відпрацювали спільні дії по ліквідації умовних пожеж в навчальних закладах та перевірили навички працівників загальноосвітніх закладів по евакуації дітей із небезпечної зони.

Одночасно з практичним заняттям працівники ДСНС в чергове нагадали школярам про правила поведінки під час пожежу у школі чи вдома та розповіли про порядок дії на випадок виникнення різних надзвичайних подій.

У ДСНС України у Закарпатській області

clipnews