Виборів без підкупу і порушень не буває?

До поліції надійшло уже сім повідомлень про імовірні порушення виборчого законодавства. Під час виборів до ОТГ на двох виборчих дільницях, у селах Холмок та Сторожниця Ужгородського району, перевіряються два порушення виборчого законодавства.

Станом на 13:00 поліцейські Закарпаття отримали сім повідомлень про імовірні порушення виборчого законодавства на виборчих дільницях. Зокрема, мова про інциденти в Ужгородському районі. Йдеться про одночасне перебування в кабінці двох осіб на виборчій дільниці у селі Холмок, а також імовірний підкуп члена виборчої комісії та виборця у селі Сторожниця.

Так, зранку на одній із двох дільниць №210810 у селі Сторожниця Ужгородського району, де проходять вибори депутатів та голови Холмківської ОТГ, спостерігач від “Слуги народу” повідомила про підкуп виборця.

У коментарі Groza-news Марія Купець, спостерігач від кандидата на голову Холмківської ОТГ Мирослава Лешанича повідомила, що вона бачила, як депутат Ужгородської районної ради Михайло Готра при вході до виборчої дільниці передав члену комісії дільниці 210810 і виборцю цього ж округу грошові кошти у сумі 1000 гривень. Після цього, за її словами, на дільницю приїхала слідчо-оперативна група, аби опитати свідків події – пише groza-news.

 

clipnews