Поліція розшукала дівчину, про імовірне викрадення якої заявили в групі «Безпечне місто Ужгород»

Працівники поліції Ужгорода встановили місцезнаходження 22-річної дівчини. Факт викрадення не підтвердився. Дівчина надає пояснення у відділку поліції. Встановлено, що дії насильницького характеру до неї не застосовувалися.

 

Сьогодні, 23 грудня, о 8:35, до поліції надійшло повідомлення про те, що поблизу ЗОШ №6 в Ужгороді невідомий чоловік силою заштовхав дівчину до свого автомобіля і поїхав у невідомому напрямку. Свідки події припустили, що дівчину незаконно позбавили волі.

У поліції одразу ж розпочали ряд заходів для встановлення осіб, причетних до даної події та їх місцезнаходження. На пошуки автомобіля ВАЗ-2101 було орієнтовано наряди поліції.

У результаті розшукових заходів, поліцейські встановили особу власника автомобіля. Виявилося, що 23-річний мешканець Мукачева є знайомим дівчини. За попередніми даними, між молодими людьми виник конфлікт, після якого хлопець одразу відвіз дівчину на роботу. Факт викрадення не підтвердився. Наразі він та 22-річна мукачівка надають пояснення у відділку поліції. Життю та здоров’ю дівчини нічого не загрожує.
Водночас поліцейські висловлюють вдячність небайдужим громадянам за оперативно надану інформацію.

 

Відділ комунікації поліції в Закарпатській області

 

clipnews