Поблизу Чопа затримали росіянина, який вдавав з себе громадянина Польщі

Іноземця, який намагався поза пунктами пропуску дістатися Угорщини, затримали учора вночі прикордонники Чопського загону.

Підозрілого незнайомця помітив прикордонний наряд від пункту пропуску «Тиса». Чоловік намагався непоміченим дістатися кордону. З цією метою він вирішив пройти поза пунктом пропуску. За 200 метрів до держрубежу правопорушника затримала група реагування, яку вислали від відділення «Соломоново» відділу «Тиса» на допомогу нарядові.

Іноземець не мав при собі документів. Він назвався громадянином Республіки Польща та заявив, що мав намір повернутися додому. Проте, під час проведення перевірочних заходів було встановлено, що затриманий насправді є громадянином Російської Федерації та мав на меті потрапити до Австрії у пошуках кращих умов життя.

З метою встановлення особи та з’ясування всіх обставин справи, правопорушника доставлено у пункт тимчасового тримання Чопського прикордонного загону. Його буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.204-1 КупАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

 

Пресслужба Чопського прикордонного загону

clipnews