На Закарпатті прокуратура координує діяльність правоохоронців з ліквідації незаконних гральних закладів

Прокуратура Закарпаття забезпечує координацію діяльності усіх правоохоронних органів щодо моніторингу та виявлення тіньових осередків грального бізнесу на території області.

Наразі робота усіх правоохоронних органів регіону спрямована на викриття та припинення незаконної діяльності, пов’язаної з проведенням азартних ігор або наданням можливості доступу до них через мережу Інтернет в інтерактивних клубах.

Так, упродовж поточного року в області здійснювалось досудове розслідування у 67 кримінальних провадженнях, щодо протидії зайняттю гральному бізнесу (ст. 203-2 КК України).

Загалом, в рамках цих проваджень проведено 113 обшуків у гральних закладах, вилучено значну кількість комп’ютерної техніки, ігрові столи, чорнові записи, готівкові кошти та ін.

Серед іншого, припинено діяльність злочинної організації та злочинної групи, учасники яких налагодили роботу двох мережей ігротек на території ряду районів Закарпаття. Стосовно учасників злочинної групи, які “працювали” на Тячівщині, справа слухається у суді.

 У провадженні щодо фігурантів злочинної організації слідство триває. Повідомлено підозру та обрано запобіжні заходи п’яти закарпатцям. Особи інших наразі встановлюються.

 Крім того, учора, 20 грудня 2019  року, припинено роботу двох закладів (в Ужгороді та Мукачеві), які продовжували свою діяльність, попри скасування Кабміном положень ліцензійних умов щодо можливостей операторів так званих лотерей укладати договори на їх розповсюдження, а також заборону використання електронних систем в діяльності розповсюджувачів лотерей.

 Наразі звертаємось до мешканців та гостей Закарпаття з проханням сприяти правоохоронним органам у виявленні фактів зайняття гральним бізнесом в регіоні та повідомляти про факти діяльності таких закладів органи поліції по лінії «102».

 У випадку не реагування поліцейських на такі повідомлення – звертатись до місцевих та регіональної прокуратур.

Пресслужба прокуратури Закарпатської області

clipnews