Поліція Закарпаття розповіла про конкурс на вакантні посади до підрозділів поліції

Про вакантні посади та  особливості набору до поліції розповіли під час зустрічі з журналістами керівники Управлінь кадрового забезпечення, превентивної діяльності та протидії наркозлочинності ГУНП в Закарпатській області.

 

Сьогодні, 20 листопада у Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області відбувся брифінг про набір до поліції, який стартував 11 листопада.

Т.в.о начальника Управління кадрового забезпечення ГУНП в Закарпатській області, полковник Володимир Дьордяй розповів про набір кандидатів на вакантні посади до підрозділів закарпатської поліції. Зокрема, вакантними є 70 посад, з них – 20 середнього складу, та 50 – молодшого. Це посади слідчих, оперуповноважених, поліцейських сектору реагування патрульної поліції, підрозділів поліції особливого призначення, тощо. Наразі триває процес подачі електронних анкет.

Полковник поліції розповів про вимоги до кандидатів, які передбачені Законом України «Про Національну поліцію» та про порядок проведення конкурсу.

«Відбір до поліції проводиться в кілька етапів: реєстрація кандидата з подання ним заявки на участь у конкурсі, тестування, медичне обстеження, перевірка рівня фізичної підготовки, психологічне тестування, співбесіда з поліцейською комісією  та спеціальна перевірка. Якщо мова йде про слідчих, обов’язкова вимога до кандидата на цю посаду – юридична освіта,» – зазначив Володимир Дьордяй.

По завершенню конкурсу формується рейтинг кандидатів, які успішно пройшли всі етапи. Кандидати прийняті на службу направляються на первинну професійну підготовку.

Також поліцейський наголосив на перевагах роботи в поліції: це достойна заробітна плата, соціальний пакет захисту поліцейських, фінансовий лізинг, тощо.

Заступник начальника Управління превентивної діяльності, майор поліції Олександр Приходько розказав про проект «Поліцейський офіцер громади», який стартуватиме в області наступного року. Зазначивши, що даний проект в першу чергу спрямований на надання якісних поліцейських послуг у населених пунктах, що полягає не лише в реагуванні на вчинення правопорушення, а й виявлення проблем та потреб громадян. При цьому наголосивши, що поліцейського офіцера громади може обирати сама ж місцева громада.

Підполковник поліції Дмитро Гринчишин розповів про пріоритетні напрямки та особливості роботи підрозділу за напрямком протидії наркозлочинності, та якими якостями повинен володіти працівник цієї служби.

Про роботу дільничного розповів журналістам офіцер поліції Ужгородського відділу Іван Белецький. Лейтенант поліції на власному прикладі розповів про складність, але необхідність для усього суспільства, щоденної  кропіткої  професії дільничного.

 

 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

clipnews