Поліція Берегова за опір прикордоннику під час виконання ним службових обов`язків повідомила про підозру

Жителю міста Берегово, який причетний до організації переправи іноземців через державний кордон, і при затриманні чинив активний опір  представнику правоохоронного органу, повідомлено  про підозру. Чоловік перебуває під  вартою.

 

Нагадаємо,  вчора до  поліції  надійшло  повідомлення про те, що у с.Горонглаб Берегівського району неподалік державного  кордону нарядом Державної  прикордонної служби було  затримано 12 іноземців, у складі 7 чоловіків та 5 жінок. Неподалік від них правоохоронці затримали чоловіка, 26-річного жителя м.Берегово, який, імовірно, супроводжував їх.

Під  час затримання закарпатця військовослужбовцями прикордонної  служби,  чоловік  активно чинив фізичний опір, не виконував законні вказівки правоохоронців. Берегівця затримали у порядку ст.208 КПК України. Зараз  він перебуває  під вартою.

Сьогодні йому повідомлено  про підозру у вчиненні кримінального  правопорушення за ч. 2 ст.342 (Опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків з охорони громадського порядку і державного кордону) Кримінального  кодексу України. За вчинене чоловіку загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до чотирьох років або позбавлення волі на строк до двох років. Слідство у справі триває.

 

Відділ  комунікації поліції Закарпатської області

 

clipnews