Олексій Гетманенко: До кінця 2019 року Закарпаття одержить майже 13 мільйонів з ДФРР для реалізації 6 проектів

15 листопада, за доручення голови Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка його заступник Олексій Гетманеко взяв участь у засіданні Міжвідомчої комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм, що можуть реалізовуватися ще до кінця 2019 року за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Захід відбувся в залі засідань Комітету з питань бюджету Верховної Ради України. Учасники засідання розглядали питання щодо спрямування нерозподіленого залишку обсягу ДФРР на фінансування проектів, які будуть завершені в поточному році.
Відтак, за інформацією Олексія Гетманенка, міжвідомча комісія погодила  перерозподіл коштів в сумі 12928,498 тис грн, які скеровані на дофінансування шести проектів у Закарпатській області. Зокрема, кошти спрямовуватимуться на реконструкцію системи водопостачання у с. Часлівці Ужгородського району – 1 150 тис грн; будівництво дитячого садочка на 100 місць в с. Нижня Апша Тячівського району – 1500,0 тис грн; капітальний ремонт вулиці Львівська в м. Хуст – 2 млн грн; будівництво моста через р. Латориця на автодорозі загального користування місцевого значення С070404 (Київ-Чоп) – Тишів с. Котельниця Воловецького району на км 2+500 – 1 млн 100 тис грн; поточний середній ремонт ділянки автодороги місцевого значення Колочава – Усть Чорна – Калини – Бедевля на ділянці км 15+000 – км 47+000, Тячівського району, Закарпатської області – 4 млн грн.; поточний середній ремонт автодороги державного значення Нижні Ворота – Воловець – Міжгір’я км 0+000 – км 44+600 – 3 178,498‬ тис грн.
– Реалізація зазначених проектів ще в поточному році покращить дорожню інфраструктуру області, приведе її до стандартів, забезпечить вимоги безпеки  дорожнього руху, створить для учасників дорожнього руху безпечні та комфортні умови проїзду, підвищить довіру людей до органів влади, – зазначив О.Гетманенко, додавши, що це створить нормальні умови дошкільного, виховного процесу, збільшиться кількість місць у дитячому садочку, що надасть можливість вирішити гостре питання з розміщення дітей у садку та покращити умови перебування в дошкільному освітньому закладі, а також забезпечить населення громади с. Часлівці якісною  питною водою. Дякую народним депутатам від Закарпаття Михайлу Лабі та Івану Крульку, які підтримали очільника області та допомогли відстояти дофінансування важливих проектів у нашому краї.

 

Прес-служба ОДА

clipnews