На Закарпатті всі заклади соціальної сфери підготовлено до опалювального сезону 2019/20 року

1 листопада, під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука проведено селекторну нараду з головами обласних та Київської міської держадміністрацій з питань початку опалювального сезону 2019/20 року та забезпечення його сталого проходження.

У селекторній нараді взяв участь заступник голови облдержадміністрації Олексій Гетманенко, Ужгородський міський голова, керівники профільних департаментів облдержадміністрації, підприємств паливно-енергетичного комплексу, обласних установ та організацій, до компетенції яких відносяться зазначені питання.

Головну увагу було приділено питанню своєчасного початку опалювального сезону, дотримання санітарних норм температурного режиму в приміщеннях закладів соціальної сфери (дитячих садочках, освітніх та лікувальних закладах, закладах соціального захисту та культури).

У всіх адміністративно-територіальних одиницях області прийнято розпорядження про початок опалювального періоду 2019/20 року.

На сьогодні підготовлено усі 1337 заклади соціальної сфери, у тому числі: 598 дошкільних навчальних закладів, 663 учбові заклади, 76 закладів охорони здоров’я (лікарні, поліклініки).

Завершуються роботи з облаштування вузлів обліку природного газу на котельнях установ бюджетної сфери засобами дистанційної передачі даних (модемами).

Бюджетними установами, котельні яких працюють з використанням природного газу, укладено договори на постачання природного газу на увесь поточний бюджетний рік та вживаються організаційні заходи щодо своєчасного проведення публічних закупівель природного газу на наступний 2020 бюджетний рік з урахуванням вимог Закону України „Про публічні закупівлі”.

 

 

clipnews