Медичну галузь Закарпаття очолила Єлизавета Біров

У понеділок, 11 листопада,  голова Закарпатської облдержадміністрації Ігор Бондаренко та заступник голови ОДА, куратор медичної галузі краю Олексій Гетманенко представили  головним лікарям обласних та районних  медичних закладів новопризначеного директора департаменту охорони здоров’я – Єлизавету Біров.

– У мене до вас, як до фахівців прохання: допомагайте новому керівникові зробити все, щоб наша медицина крокувала в ногу з часом, – сказав Ігор Бондаренко. – Зараз у нас відбуваються зміни: сімейні лікарі реформованої первинної ланки вже отримали від держави вперше за багато років 25 нових сучасних автомобілів. До кінця року їх кількість сягне 142-х.  Але це тільки початок великої роботи. Попереду – зміни в районних та обласних медичних закладах. Теза «Здоров’я кожного – багатство всіх» має стати орієнтиром, який визначатиме не тільки державницьку політику загалом  в медицині, але й буде підкріплена реальним справами у покращенні та розвитку галузі, яка опікується найдорожчим ресурсом країни – здоров’ям своїх громадян.

 

Довідка: 
Біров Єлизавета Іванівна народилась 2 вересня 1959 року в м.Мукачево.
З 1979 по 1985 роки навчалась в Ужгородському Державному університеті на медичному факультеті за спеціальністю «лікувальна справа».
З 1986 по 1996 р.р. працювала дільничним педіатром обласної дитячої лікарні.
З 1996 року переведена на посаду лікаря-кардіоревматолога. Водночас була куратором Берегівського району та організатором спеціального лікування дітей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.
З лютого 2005 року призначена головним лікарем обласної дитячої лікарні, а з 10 лютого 2015 року – заступником начальника управління охорони здоров’я Закарпатської ОДА. З січня 2016 року працює заступником директора департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА.
Обиралась депутатом Мукачівської районної ради четвертого та депутатом обласної ради п’ятого та шостого скликань.
Заслужений лікар України, нагороджена Почесною грамотою Міністерства охорони здоров’я України, грамотою Верховної Ради, Закарпатської обласної ради.
Одружена, має двох синів 33 та 35 років.

clipnews