Комутатори Asus

Тайванська компанія Asus, з’явилася на ринку інформаційних технологій в 1989 році, починала виробництво різних материнських плат. Поступово з роками даний бренд розширив свій асортимент і на сьогодні він найбільш відомий виробництвом якісних та ергономічних продуктів, як-то комп’ютери, ноутбуки, планшети, власні телефони і так далі. Одним з нових сегментів даної корпорації стали мережеві комутатори. На даний момент каталог комутаторів від компанії Asus є не сильно широким, проте, в перспективі очікується розширення і цього сегмента вироблених Asus товарів.

Що таке мережевий комутатор. Переваги комутаторів Asus

В першу чергу варто розповісти, що з себе представляє пристрій під назвою “мережевий комутатор”. Якщо по-простому, це своєрідний посередник між персональними комп’ютерами і/або IP-пристроями і мережею, яка забезпечується цим пристроєм. Існує безліч різновидів комутаторів, що мають свої особливості і відмінності. Типові мережевні комутатори розрізняються за такими параметрами: тип управління (некеровані, налаштовані, керовані), рівень мережевої моделі OSI (L2 / L2 + / L3), кількість портів, пропускна здатність, обсяг таблиці MAC-адрес і по деяким іншим.

Принцип роботи полягає в зберіганні MAC-адрес, прив’язаних до певних портів, які поступово з’являються в асоціативної пам’яті комутатора з плином часу. При першому запуску дана таблиця є марною, оскільки комутатор працює в режимі навчання. На відміну від некерованих комутаторів, налаштованим і повністю керованими комутаторами можна управляти, а саме розподіляти трафік, швидкість, блокувати деякі пристрої та інше. Залежно від типу комутатор, може управлятися тільки через WEB-браузер (налаштовуванні, або, як їх називають, Smart-комутатори), або мати інші засоби управління (DHCP-протоколи, SNMP-протокол, консоль і інші).

Комутатори Asus, хоча і мають невеликий ряд моделей, є оптимальним недорогим варіантом для організації мереж, оскільки дана компанія має великий досвід в роботі з ринком інформаційних технологій і є одним з його флагманів за певними сегментами.

Де вигідно купити мережевий комутатор Asus?

Одним з найбільш оптимальних інтернет-магазинів, в яких Ви можете купити недорого мережевий комутатор Asus за низькою ціною, є інтернет-магазин Комтрейд. Даний інтернет-магазин доставляє мережеві комутатори та інші IT-товари в Києві і інших містах України, пропонує кращі ціни і проектні рішення, а так само має кваліфікований персонал, який може допомогти Вам з будь-якими питаннями і підібрати кращі мережеві рішення для Ваших цілей. Крім цього Ви можете оплатити замовлення в даному інтернет-магазині як за готівку, так і за безготівковим розрахунком. Інтернет-магазин Comtrade – кращий вибір в покупці комутаторів Asusв Україні!

partnernews